Сім'я Стосунки

10 помилок, які робить жінка, намагаючись завоювати чоловіка

Ви знайшли саме того чоловіка, з яким готові і у вогонь, і у воду? Тепер головне – його не відлякати. Тому нізащо не робіть цих 10 речей…

1. Використовувати інтим як зброю. Використовувати своє тіло як об’єкт для залучення уваги тільки за допомогою нього.

Жінки, пам’ятайте, що ви притягуєте такий тип людей, який самі демонструєте своєю поведінкою. Якщо ви акцентуєте надмірну увагу на свою зовнішності, ви приваблюєте поверхневих, неглибоких чоловіків замість розумних і освічених.

Розумна жінка використовує свій розум, а не тіло, тому що вона знає, що її краса – це її особистість, а не сама тільки зовнішність. Фізична привабливість приносить тимчасове задоволення, а особистість і характер формують справжні стосунки.

2. Бути не амбіційною. Розумні чоловіки не зацікавляться вами, якщо ви сильно не дотягуєте до їхнього рівня. Так що вчіться, працюйте над собою, над своєю кар’єрою, читайте надихаючі книги, відвідуйте музеї і виставки, подорожуйте і знайомтеся з іноземними культурами. Підвищуйте свої стандарти, і тоді ви привабите чоловіків з такими ж високими стандартами.

3. Не дбати про своє тіло. Чоловіки не чекають від жінок ідеального пресу або біцепсів, але вони чекають, що жінка буде залишатися у формі, матиме гарний вигляд.

Якщо жінка не робить цього, вона просто себе не поважає, а якщо вона не поважає себе, то чому чоловік повинен це робити?

4. Бути занадто сором’язливою. Жінка повинна подолати страх першою почати розмову з тим, хто їй цікавий, так само, як і дозволити чоловікові познайомитися з нею.

Сором’язливість показує вашу незрілість, а чоловікові потрібна впевнена жінка. Немає нічого поганого в тому, щоб зробити перший крок.

5. Не дотримуватися золотого правила: стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. Жінки, не чекайте, що чоловік буде поводитися з вами, як з королевою, якщо ви не поводитеся з ним, як з королем.

Якщо він проявляє до вас інтерес, а ви не відповідаєте взаємністю, то він може махнути на вас рукою. Не потрібно грати недоступну.

6. Намагатися контролювати чоловіка. Це дуже дратує. Ніхто не любить, коли йому вказують. А чоловіки просто тікають від жінок, які намагаються змінити їхні звички.

Звичайно, деякі погані звички потрібно змінити, але не насильно. Це можна обговорити, а якщо він не погодиться з вами, і ви не можете з цим змиритися, тоді вам варто пошукати іншого.

7. Бути ревнивою. Зазвичай ревнощі – це результат невпевненості в собі. Жінки, навчитеся любити себе так, як ви любите свого чоловіка. Проаналізуйте свої почуття і причини такої невпевненості в собі.

8. Бути нав’язливою. Деякі чоловіки готові з цим змиритися, але більшість це ненавидять. Він не ваша власність. Ви повинні його завоювати, а не просто викрасти і посадити в клітку.

9. Не мати своєї думки. Деякі жінки думають, що якщо вони будуть в усьому погоджуватися з чоловіком, то підкорять його. Але насправді чоловікам подобається, коли у жінки є своя думка, і коли вона не боїться нею ділитися.

10. Змушувати його благати про прощення. Тільки слабкі і незрілі чоловіки погодяться на таке. Якщо ви хочете не раба, а зрілого і рішучої чоловіка, не чекайте, що він буде благати вас про прощення. Це не шлях до здорових стосунків. Він буде робити помилки, і ви будете їх робити. Прощайте. Любіть чоловіка так, як ви б хотіли, щоб вас любили.

За матеріалами 

Дата публікації: 16.05.2018 img Поділитися