Здоров'я та краса Краса

10 геніальних способів, щоб зав’язати свій пояс, як у зірки

Пояс є одним із дуже класних аксесуарів, які можуть легко зробити вас модним. Але чи знаєте ви, що пояс можна зав’язати безліччю способів, і він може зробити вас не тільки елегантною, але навіть інноваційною? 

1.Простий вулоз 

как зацепить ремень разными способами?

Супер простий спосіб зав’язати пояс – це вузол. Все, що вам потрібно зробити, це обернути пояс навколо талії і зав’язати його в вузол, і все готово.

2. Незвичний вузол

как завязать причудливый узел одним кольцом

Оберніть пояс навколо своєї талії, а потім запхайте хвоста всередину ременя так, щоб він утворював петлю, а потім потягніть за кінець хвоста, і ви отримаєте класичний вузол!

3. Подвійний класичний вузол 

как связать свой ремень двойным поворотом на пальто или платьях

Це майже схоже на химерний вузол, але з подвійним поворотом. Зафіксуйте свій ремінь у вузлі, потім візьміть його за хвіст і потягніть вгору, а потім вставте в петлю, і ви отримаєте подвійний класичний вузол!

4. Стиль петлі

как завязать петлю ремня с узлом?

Це ще один простий, але стильний спосіб зав’язати пояс. Оберніть ремінь навколо своєї талії, візьміть кінець, заправте його під ремінь і злегка потягніть, щоб отримати петлю.

5. Подвійний вузол пояса петлі

как завязать ремень с помощью двойной петли, идеи о петле для ремня

Носіть ремінь так само, як ремінь у вигляді петель, потім вставте хвостовий кінець в ремінь і вставте його в отвір. Вуаля, ви отримаєте акуратний вузол ременя з подвійною петлею.

 Застебність свій ремень звичайним способом, а потім просуньте кінець за пояс, і все готово.

7. Милий лук 

styles on how to loop your belt in cute bow style

Оберніть ремінь навколо талії. Застебніть, і замість того, щоб залишити хвіст вільним, підтягніть його ще раз до ременя, і ви отримаєте симпатичний пояс у вигляді банта.

8. Безкінечний цикл

как завязать ремень с платьем без петель для ремня, ремень на кардигане или свитере

Цей стиль також називають вузлом метелика, і він буде мати гарний вигляд на простих сукнях. Оберніть ремінь навколо талії, а потім надійно заправте хвостовий кінець в ремінь. Повторіть цей крок знову, на цей раз залиште його вільним, утворюючи петлю, а потім потягніть хвіст вгору і вставте в нього хвостовий кінець ременя, і ви отримаєте нескінченну петлю.

9. Спіральний пояс

как носить ремень как у звезды

Одягніть ремінь на талію, а потім тричі заправте хвостову частину в пояс, щоб сформувати пояс у вигляді спіралі. Це було б ідеально для довгих пасів.

10. Два ременя 

супер простые способы зациклить свой пояс, как звезды

Одягніть два ременя одночасно. Переконайтеся, що ви вибираєте тонкі ремені однакового або різних відтінків, і вони будуть виглядати приголомшливо.

Дата публікації: 17.06.2020 img Поділитися