Які сни сигналізують про хворобу | Сім’я і дім
Здоров'я та краса Сам собі лікар

Які сни сигналізують про хворобу

Вчені досі намагаються зрозуміти, чому саме образ сирого м’яса сигналізує про хворобу, але поки безрезультатно.

Уже давно відома істина: якщо в людському організмі відбуваються якісь збої у здоров’ї, то сам організм сигналізує про це, посилаючи нервові імпульси у мозок, що перетворюються в ньому на якісь образи, які ми дуже часто можемо бачити у своїх снах.

Наприклад, коли сниться сире м’ясо – це до хвороби. Вчені досі намагаються зрозуміти, чому саме образ сирого м’яса сигналізує про хворобу, але поки безрезультатно. Багато лікарів-психотерапевтів настільки впевнилися у правдивості снів, що серйозно почали досліджувати їхнє тлумачення, аби зрозуміти природу деяких захворювань людського організму. Наприклад, людям, які мають проблеми із серцем, навіть коли вони і не підозрюють про це, часто сняться сни про задушення. Хворі, які пережили серцевий напад, розповідали, що напередодні їм снився тісний одяг, якого годі позбутися, несподівані удари в груди.

Отож, якщо правильно тлумачити сни, то можна багато зрозуміти про стан свого здоров’я. Усіх цих сновидінь не варто лякатися, адже вони навпаки попереджають людину про хворобу. Але іноді сни не є прогнозами, а просто можуть бути відблисками пережитого минулого стресу, який зберігся у підсвідомості. Тому перш ніж робити висновки щодо сну, потрібно добре його проаналізувати.

Радять звернути увагу на стан свого здоров’я, якщо вас часто почали снитися такі образи:

– бачите себе абсолютно голим або без зубів;
– їсте недостиглий фрукт;
– бачите білого метелика;
– побачили розбиті вазу, банку або чарку;
– чуєте барабанний стукіт;
– п’єте брудну воду або йдете по ній;
– бачите обстрижені кінчики нігтів чи волосся;
– ходите у заплутаному лабіринті;
– бачите гадів, мух, клопів;
– дивитеся на згаслу лампу або затемнення Місяця;
– ідете по крижаній кірці;
– почули зозулю;
– побачили бурульки на краю даху.

Звичайно, свято вірити у сни не варто, адже можливо, що це лише плоди фантазії вашої підсвідомості. Але, якщо образи повторюються, то варто все-таки до них дослухатися. Правда, є люди, які можуть доволі часто бачити тривожні сновидіння і без видимих на те причин. У цьому разі допоможе лікар.

 

Дата публікації: 23.09.2017 img Поділитися