Відпочинок Сім'я

Унікальні мешканці підводних глибин: де подивитися?

А ви ще не бачили унікальних морських мешканців? Нумо дивитися!

У ТРЦ “Океан Плаза” в Києві розміщений найбільший публічний акваріум. Дорослі та діти можуть побачити унікальних океанських риб та інших мешканців.

Найбільший публічний морський акваріум Східної Європи розташований недалеко від центру Києва в ТРЦ «Океан Плаза». 350-тонний акваріум спроектували спеціалісти компанії «Аква Логотип Україна», більш детально з характеристиками конструкції пропонується на сторінці http://oceanplaza.com.ua/catalog/aquarium/, де також представлений перелік морських мешканців.

Специфіка конструкції акваріума

Унікальний акваріум в Києві має конфігурацію у вигляді велетенського прямокутника, в центральній частині розміщений штучний риф із коралів зі схованками для риб та інших мешканців. Площа вікон становить 78 кв. м. Переднє основне скло вагою 7 тон тягнеться на 12 м і має висоту 3 м, даючи змогу насолодитись неповторністю краси і різноманітністю глибин. Тепер відвідати ТРЦ можна не тільки для покупки обновок, а і для отримання незабутніх вражень.

З дня встановлення акваріума у 2012 році творці проекту забезпечують регулярність обслуговування і підтримки чистоти у водному комплексі, гарантуючи його стабільну роботу і комфортні умови для риб. Ключовим обов’язком відповідальних співробітників виступає підтримка нормативних характеристик води, нормальної життєдіяльності представників морської фауни. За добу жителі з’їдають приблизно 15 кг корму. А на підтримку необхідного рівня солі у воді витрачається більше 18 тон солі щорічно.

Технічні комплекси підтримки стабільного середовища розташовані в спеціальному приміщенні і мають площу 200 кв. м. Тут встановлені прилади фільтрації, контролю якості води, підтримки насиченості води озоном. Це забезпечує повну імітацію перебування риб в умовах природи у звичному для них середовищі.

Океанські мешканці в Києві

У акваріумі в ТРЦ «Океан Плаза» – понад 1500 мешканців з Індійського та Тихого океану, які були спеціально завезені в Україну. Найпопулярнішими підводними жителями стали Наполеон і Велетенський групер, які вражають своїми розмірами не тільки дітей, а й дорослих. Не менш популярні Акула-нянька довжиною 2 метри і Леопардова мурена. Позитивні враження викликають яскраві та непосидючі тропічні мешканці: дасцили, хірурги, метелики та інші.

Найбільше вікно видно практично з будь-якої точки ТРЦ Ocean Plaza. Кілька оглядових вікон виступають елементом інтер’єру морського ресторану. Відблиски, що рухаються на стінках, створюються завдяки грамотно продуманому комплексу освітлення. Вони створюють ілюзію потрапляння сонячних променів у океанські глибини.

Завдяки вражаючим габаритам конструкції кожен підводний житель має достатньо простору для життя та комфортного пересування. Завдяки інноваційним технологіям проект дозволяє підняти завісу таємниці і чаклунства, які приховані під товщею океанської води. Торгово-розважальний центр дає можливість познайомитися з рибами і підводними жителями, багато хто з яких представлений в єдиному екземплярі в Україні.

Отже, зараз відвідати ТРЦ Ocean Plaza варто всією сім’єю для отримання маси позитивних емоцій та вражень. У центрі представлені розваги та відпочинок на будь-який смак для дорослих та дітей. А дістатись до ТРЦ зручно з будь-якого району Києва на автомобілі або громадському транспорті.

Дата публікації: 28.01.2020 img Поділитися