Здоров'я та краса Сам собі лікар

Світязька вода гоїть рани та опіки

Після Другої світової війни на Світязі діяли санаторії, де оздоровлювали поранених військових, лікували опіки. Від його води дрібні рани гояться практично миттєво.

Багато хто помічає, що регулярні купання у Світязі зміцнюють здоров’я, покращують стан шкіри. Вона стає м’якою, пружною, дрібні ранки гояться практично миттєво. Таку властивість світязької води помітили давно. Недарма після Другої світової війни на березі Світязю діяли санаторії, де оздоровлювали поранених військових, лікували опіки.

Цілющі властивості води Світязю зумовлені її хімічним складом. Світязька вода насичена сріблом, йодом та гліцерином. Кожен елемент має позитивний вплив на здоров’я людини, а їх поєднання ще підсилює благотворний ефект. Тому після купання у Світязі не варто змивати одразу озерну воду, треба дати їй висохнути на тілі. Завдяки особливим властивостям, вода в озері самоочищується і, на відміну від інших волинських озер, не зацвітає.

СРІБЛО має потужну бактерицидну дію. Потрапляючи у невеликій кількості в організм під час купань, іони срібла Ag+ стимулюють роботу кровотворних органів.

ЙОД також гоїть та знезаражує, позитивно впливає на стан шкіри. А ще він активізує мозок, покращує пам’ять, бере активну участь у функціонуванні щитоподібної залози.

ГЛІЦЕРИН робить шкіру м’якою та пружною, нормалізує роботу шкірних залоз, а волосся робить шовковистим.