Духовність Сім'я

Сьогодні жінки моляться до святої Олени про любов і злагоду в сім’ї. Сильна молитва

3 червня – День святої рівноапостольної Олени. Це особливий день для всіх жінок. Адже саме сьогодні жінки моляться до святої Олени з проханням зміцнити сім’ю, повернути любов, злагоду і взаєморозуміння між чоловіком і дружиною. Кажуть, молитва до святої Олени має велику силу!

Свята рівноапостольна Олена (Єлена) була матір’ю римського імператора Константина. Вона сприяла розвитку християнства, допомагала християнам повернути свої реліквії та святині, допомагала будувати церкви, жила праведним життям. Коли Олені бо 80 років, їй наснився сон про те, що треба їхати до Єрусалиму і відкрити людству важливу знахідку. У 326 році вона знайшла хрест, на якому був розп’ятий Ісус Христос. Саме тому її зображають на іконах разом з хрестом.

Перед її іконою моляться з проханням про зміцнення віри, покращення матеріального благополуччя, початок нової важливої справи, кар’єрний успіх.

Окрім того, свята Олена є покровительницею сім’ї. Тому до неї часто моляться про зміцнення сім’ї, покращення стосунків, примирення, порозуміння, повернення довіри і любові у подружжя.

Також до святої звертаються із проханням усі, хто працює на землі, аби вона допомогла підвищити врожай і плодючість.


Молитва до святої Олени

О предивна і всехвальна царице, свята рівноапостольна Олено! До тебе, теплої заступниці, підносимо наші недостойні молитви. Випроси у Господа світло Церкви і всьому світу благоденство. Начальникам мудрість, пастирям піклування про паству, пастві смиренність, старцям бажане заспокоєння, чоловікам мужності, дружинам благоговіння, незaймaним чистоту, дітям послух, немовлям християнське виховання, хворим зцілення, воpoгуючим примирення, обрaженим тepпіння, ображаючим стpах Божий.

Всім, хто приходять в храм і моляться в ньому святе благословення і всім по кожному його проханню корисне, щоб хвалою і співом прославили ми Благодійника всіх Бога в Трійці славимо Отця і Сина і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.”

Дата публікації: 03.06.2020 img Поділитися