Сім'я Секрет успіху

Що Бог сказав 12 знакам зодіаку

Обов’язково прочитайте! Це вам допоможе!

Це сталося на світанку. Бог обняв кожного зі своїх дванадцяти дітей і прошепотів кожному з них один дуже важливий секрет життя. Кожен з них підійшов до нього, щоб отримати свій призначений ДАР.

Тобі, Овен, я доручаю бути лідером, вести за собою інших і запалювати вогонь в їхніх серцях! Рухайся до своєї мрії, щоб надихати інших! Багато хто буде лаяти тебе за упертість, але ти пам’ятай, що без упертості ніколи не досягти своєї мети!

Ось твоя мелодія, пам’ятай її Shopen – Шопен Весняний вальс

Тобі, Телець, я дарую дуже незвичайний подарунок. Ти легко зможеш примножувати матеріальні блага у своєму житті, якщо у твоєму серці буде горіти вогонь любові. Головне – не переплутай місцями любов і гроші. Любов для тебе повинна бути на першому, тоді буде виходити й друге, і третє і десяте.

Ось твоя мелодія, пам’ятай її. Найкрасивіша мелодія Р.Клайдерман “Місячне танго”

Тобі, Близнюки, я дарую вміння допомагати людям розуміти одне одного. Але спочатку тобі потрібно буде досягти гармонії з собою і навколишнім світом. Якщо у тебе це вийде – світ отримає одного з кращих політиків, дипломатів, психологів у всій історії людства.

Ось твоя мелодія, пам’ятай її: Фредерік Шопен. Мрія.

Тобі, Рак, я дарую надзвичайну чутливість і виходить із неї мудрість. Але, будь ласка, не ставай мудрецем-відлюдником, адже твоя мудрість так потрібна навколишнього світу!

Ось твоя мелодія, пам’ятай її. Місячна соната Людвіг ван Бетховен

Тобі, Лев, так само, як Овен дарую вміння вести за собою людей. Багато хто буде лаяти твій егоїзм, як багато хто лає навіть наймудріших царів, але до кого вони приходять просити допомоги у своїх питаннях? Так, звичайно, до тебе. Я даю тобі дар великодушності, як будеш допомагати всім, хто тебе попросить! Ось твоя мелодія, пам’ятай її. Історія кохання. Поль Моріа

ТОБІ, Діва, я доручаю стати дослідником прекрасного світу, який я створив. Іди за своїм інтересом, досліджуй, використовуючи дар скрупульозності й поширюй навколо себе ауру спокою і прихильності звичкам.

Ось твоя мелодія, пам’ятай її Л.Бетховен- До Елізи

Тобі, Терези, я дарую вміння бачити гарне в найбільш звичних речах. Милуйся і слав все, що ти бачиш. Спосіб вибирай сам – можеш співати, писати, малювати або ще що-небудь придумай, у тебе досить талантів для вираження краси!

Ось твоя мелодія, пам’ятай її: Френсіс Гойя – Вічність …

Тобі, Скорпіон, дарую дуже важкий подарунок… Але не ображайся на мене, моя дитино. Я дарую тобі вміння бачити душі інших людей наскрізь, це принесе тобі багато страждань… Але як тільки ти змиришся з твариною в собі й в інших людях, приймеш цей світ таким, який ти є… ти отримаєш все, що захочеш.

Ось твоя мелодія, пам’ятай її. Енніо Морріконе Вітер, плач

Тобі, Стрілець, я дарую вміння радувати інших людей і запалювати в них світло мрії. Кожен, хто зустрінеться з тобою – наче доторкнеться до чогось найкращого в собі…

Ось твоя мелодія, пам’ятай її. Вальс дощу

Тобі, Козоріг, дарую дар працьовитості. Ти навчиш людей працювати, щоб досягати всього, чого вони забажають. Кому як не тобі знати, що найкраще дається нелегко!

Ось твоя мелодія, пам’ятай її: Джеймс Ласт – Одинокий пастух.

Тобі, Водолій, я доручаю бути вільним і щасливим, щоб я міг говорити через тебе… Щоб ти міг нагадувати людям про мене. Найкраще у тебе це вийде, якщо ти правда будеш щасливим, так що не забувай радувати себе!

Ось твоя мелодія, пам’ятай її. САЛЬВАТОРЕ АДАМО – ПАДАЄ СНІГ

Тобі, Риби, моїй наймолодшій дитині, дістанеться теж дуже нелегкий подарунок. Ти будеш відчувати майбутнє, ти будеш і правда дуже і дуже чутливим до всього у світі, щоб помічати мене у всьому… Але цим світ буде тебе ранити, адже страждань так багато. Не журися про це, тому що в найскладнішу ситуацію я завжди прийду до тебе на допомогу.

Ось твоя мелодія, пам’ятай її. Поль Моріа – Сон трава

Дата публікації: 13.02.2020 img Поділитися