Духовність Сім'я

Розмовляйте не з телефоном, а з Богом. Його СМСки шукайте, – архієрей

Ось чим повинні бути зайняті наші руки в піст…

За словами митрополита Луцького і Волинського Михаїла, варто не на мобільний зранку подивитись, скільки пропущених дзвінків, а встати й сказати: «В ім’я Отця і Сина і Святого Духа! Слава Богу, прожив ніч. Господи, благослови на день». І ввечері те ж саме: не в соцмережах новини читати, а дякувати Богові, каятися у гріхах і попросити благословення на спокійну ніч, прочитавши молитви.

Тому перевіряймо, в першу чергу, що написано у нас на серці, звертається архієрей до кожного з нас: скільки СМСок прийшло не на телефон, а в душі наші. «Ти тут, на душі своїй, СМСку прочитав? Що тобі Господь послав на твою совість? А як прочитав, то давай відповідь Богові», – каже архіпастир.

Він побажав, щоб милосердний Господь допомагав стояти у цих спокусах, корисне брати, а некорисне відкидати. «Не в тому ти сучасний, який у тебе телефон, чи планшет, чи комп’ютер, а в тому, що ти на крок ближче наблизився до Христа, ніж інші, більше зробив, більше молився», – говорить митрополит.

Тому розмовляймо не з телефоном, а з Богом, тримаючи не телефон у руках, а молитовник. Ось чим повинні бути зайняті наші руки в піст: не планшетом, а молитовником, наголошує насамкінець митрополит Луцький і Волинський Михаїл у проповіді, виголошеній у кафедральному соборі Святої Трійці в першу неділю Великого посту.

Джерело

Дата публікації: 02.03.2020 img Поділитися