Відпочинок Сім'я

Поза, у якій ви спите, може розповісти про ваші стосунки

Усю правду про ваші стосунки розповість поза, у якій ви спите зі своїм чоловіком або дружиною.

1. Моя територія

©brightside.me

За словами фахівців, людина, яка вільно розклалася в ліжку, сама вирішує всі питання. Її партнер, який притискається до іншого краю ліжка, має тенденцію поступатися і прислухатися думок інших людей. Це вважається ознакою грубості й жорстокості у стосунках. Цей зв’язок недостатньо сильний, тому пара може зіткнутися з деякими труднощами.

2. Завоювання простору

©brightside.me

Експерти стверджують, що один з партнерів у цій позі прагне до близькості, а другий хоче триматися подалі, тому він продовжує відсуватися. Цілком ймовірно, що у цієї пари є деякі проблеми.

3. Дивлюся в тебе, як у дзеркало

©brightside.me

Пара, що спить в такій позі, гармонійна у стосунках. Ці люди – не тільки хороші партнери, але і хороші друзі. Вони розуміють, поважають і цінують один одного. Жодні негативні події не можуть вплинути на їхні стосунки.

4. Легкий дотик

©brightside.me

Психологи стверджують, що легкий дотик ноги або руки під час сну вказує на повну гармонію і довіру пари. Під час таких дотиків встановлюється емоційний контакт, що приносить спокій і комфорт від близькості. Ця поза говорить про те, що у стосунках є дух свободи і дружби.

5. Спостерігаючи за зірками

©brightside.me

Багато пар спить у такій позі на початку своїх стосунків або шлюбу. Ця поза говорить про сильний зв’язок один з одним. Один з партнерів лежить в «королівській» позі, яка вказує на відчуття господаря. Другий партнер відчуває надійність і безпеку. Такі стосунки спокійні і гармонійні.

6. Сильне плече

©brightside.me

Таке розташування тіл говорить про міцні стосунки, а також про кохання, ніжність і прихильність один до одного. У пари, яка спить у такій позі, ймовірно, будуть щасливі і міцні стосунки, які обіцяють велике майбутнє.

7. Ложки

©brightside.me

Пари зазвичай сплять у такій позі в перші роки спільного життя або шлюбу. Якщо один партнер обіймає іншого ззаду, це свідчить про його щиру турботу та увагу. Ця пара відчуває себе комфортно і безпечно разом. Ці люди будують свої стосунки досить довго, і вони дійсно цінують їх.

8. Не йди

©brightside.me

Насправді це та ж поза, що і «ложки», але пара лежить трохи далі один від одного. Ця позиція може означати 2 речі:

1) Можливо, пристрасть вщухла. Один з партнерів прагне до більшої свободи, а другий хоче відчувати більше близькості. Рука на плечі є ознакою цього.

2) У другому випадку через зникнення почуттів людина, яка відвернулася, просить другого партнера проявити більше уваги і прихильності.

9. Король ліжка

©brightside.me

«Царську» позу, як правило, приймають люди, які самостверджуються. Поза другого партнера говорить про сором’язливість і стриманість. Такі стосунки часто егоїстичні і нестабільні. Другий партнер повинен пристосовуватися і поступатися в житті, як і ві сні.

10. Вільна поза

©brightside.me

Ця поза може сказати нам кілька речей:

1) щось не так із стосунками. Відсутність контакту між тілами, а також скуті руки і ноги означають, що партнери прагнуть до більшої особистої свободи. Нерозуміння, напруженість і розбіжності між партнерами.

2) Якщо пара спить, відвернувшись один від одного, але руки і ноги не затиснуті, це означає, що вони просто поважають особистий простір один одного. Вони визнають і приймають звички один одного.

11. Точка дотику

©brightside.me

Дотик один до одного частиною тіла вказує на необхідність близькості. Це поза для закоханих, які поважають особистий простір один одного. Однак ця позиція також може означати новий етап у спільному житті. Це може бути завоювання довіри, взаєморозуміння, ніжність і вдячність замість простї пристрасті.

12. Діалог

©brightside.me

Пара, що спить в цій позі, пов’язана сильним духовним зв’язком. Тим не менш, вони проводять багато часу далеко один від одного. Через роботу або інші перешкоди вони дуже рідко бачать один одного. Попри це вони добре розуміють один одного, цінують свої стосунки і поважають свого партнера.

13. Любовний вузол

©brightside.me

Фахівці кажуть, що ця поза характерна для пристрасного і ніжного початку шлюбу, коли обидва партнера зачаровані один одним. Ця поза може бути незручною, але чоловіку і жінці все одно. Головне, щоб бути поруч один з одним.

14. Дзен

©brightside.me

Це позиція пари, яка пройшла довгий шлях разом. Якщо пара спить в такій позі, це означає, що кожен з них намагається зберегти свій особистий простір, не втрачаючи контакту зі своїм партнером. Це ознака міцних, здорових і стабільних стосунків.

Джерело

Дата публікації: 06.02.2020 img Поділитися