Здоров'я та краса Краса

Перукар: позбутися лупи допоможе звичайна сіль. Рецепт

Дуже часто до певних шампунів виробляється звикання, особливо до шампунів проти лупи. Починаєш користуватися іншим засобом – лупа повертається. Що робити у такому разі?

Як позбутися лупи, радить перукар-стиліст Наталія МЕЛЬНИЧУК:

– Такі шампуні містять активні компоненти, які допомагають позбутися лупи. При цьому проблему лише замасковують, а не лікують першопричину. Людина таким шампунем постійно користується, з часом виникає потреба мити голову щодня (мити таким шампунем можна не більш як три рази на тиждень). А коли шампунь змінює – лупа з’являється знову, волосся втрачає вигляд.

Лупа з’являється, коли в організмі бракує вітамінів групи В і Н. Аби зарадити проблемі, треба не тільки використовувати правильний шампунь, який має лікувальні властивості, а й їсти більше гречки, ячменю, горіхів, квасолі, печінки, кисломолочних продуктів, субпродуктів, яєць, моркви, м’яса птиці, ввести в раціон червону рибу і морепродукти. Можна заживати вітамінні препарати, призначені для зміцнення волосся та нігтів.

Є спеціальні скраби, щоправда, вони доволі дорогі. Такий скраб можна зробити і власноруч. Для цього морську сіль треба змолоти у кавомолці.

До неї слід додати кілька крапель аромаолії (пачулі, лимона, грейпфрута) або оливкової чи реп’яхової олії. З аромаоліями треба бути дуже обережними: вони можуть спровокувати алергію.

Суміш потрібно ніжно втирати масажними рухами у шкіру голови протягом кількох хвилин, далі змити (якщо засіб містить олію – змивати з шампунем).

Робити процедуру один раз на тиждень. Вона допоможе позбутися лупи, стимулюватиме ріст волосся, додасть об’єму.

Дата публікації: 01.06.2018 img Поділитися