Здоров'я та краса Народна медицина

Мед з куркумою: лікарі не можуть пояснити силу цього антибіотика

Однією з найбільш широко використовуваних спецій в даний час є куркума. Люди зазвичай тримають її на кухні через її унікальний смак, але вона також використовувалася в альтернативній медицині протягом багатьох століть. І колір її унікальний. Ось секрети застосування меду з куркумою – неймовірного сильного природного антибіотика.

На думку деяких експертів, куркумін може допомогти людям запобігти раку. Він має багато протигрибкових та антибактеріальних властивостей, які можуть допомогти нам в боротьбі з численними різними бактеріями.

Дослідження стверджують, що куркумін може допомогти клітинам виживати при сильному запаленні. Він також захищає ДНК. Він впливає на 700 генів в нашому організмі і лікує понад 160 проблем зі здоров’ям. Його протизапальні властивості можуть допомогти нам лікувати такі недуги, як остеоартрит.

Багато експертів стверджують, що куркума може допомогти нам лікувати проблеми з печінкою, проблеми з диханням, аутоімунні розлади та неврологічні проблеми. Вона містить з’єднання, зване турмероном, яке може навіть служити природним засобом проти хвороби Альцгеймера.

Він може посилити функцію нашого мозку, відновити клітини мозку і придушити накопичення бета-амілоїдних бляшок в мозку. Це вважається одним з основних факторів хвороби Альцгеймера.

Дуже сильні антиоксидантні та протизапальні властивості, властиві куркумі, можуть допомогти в лікуванні багатьох видів раку, таких як: рак шлунка, грудей, легенів, печінки і товстої кишки. Вона має кращий ефект, ніж хіміотерапія, так як вона залишає здорові клітини недоторканими, поки впливає на злоякісні клітини.

Куркума має поліпшений ефект, коли вона поєднується з медом.

Ця комбінація може допомогти вам в боротьбі з численними бактеріями, ви будете вирощувати багато корисних бактерій в кишечнику і т. д. Погляньте на процес приготування!

Складові:

  1. 1 столова ложка порошкоподібної куркуми
  2. 100 гр. меду

Приготування:

Змішайте ці інгредієнти в скляній банці. Приймайте по 1 чайній ложці цього засобу кожну годину, якщо у вас застуда або грип.

На другий день приймайте по 1 чайній ложці цього засобу кожні 2 години. Приймати ту ж дозу 3 рази на наступний день.

Переконайтеся, що ви не проковтнути суміш негайно! Вона повинна повільно танути в вашому роті. Об’єднайте її з чашкою чаю, щоб отримати оптимальні результати.

Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Дата публікації: 12.06.2019 img Поділитися