Відпочинок Сім'я

Котовояж: як вибрати переноску для пухнастого улюбленця?

Інколи кота потрібно кудись перевезти – на виставку, до родичів або до ветеринарної лікарні.

Під час подорожі кіт веде себе цілком адекватно для тварини: починає хвилюватися, дряпає до крови власника та намагається втекти. Потрібні переноски для кота. Як вибрати надійну та зручну?

До покупки потрібно відповісти на головне питання: для чого вам потрібна ця річ:

  • возити кота на дачу або до ветеринарної лікарні;
  • доставляти його величність на виставки та романтичні зустрічі;
  • перевозити тварину у поїзді, автомобілі або літаку.

Не потрібно використовувати під котомандри господарську або спортивну сумку, звичайну валізу або пластикову коробку. Всі ці речі не пристосовані для перевезення тварин та набагато ускладнять вашу подорож або приведуть до втечі кота. 

Картинки по запросу кот в переноске

Виробники пропонують три надійних варіанта переносок для котів:

  • Сумка-переноска. Легка, швидко складається, її можна прасувати. Головна незручність – відсутність надійного твердого каркасу. Обирайте сумки з водостійкої тканини, яка збереже тваринку під час дощу.
  • Плетена корзина. Легкий, красивий екологічний засіб, який цілком влаштовує шанувальників еко-стилю. При виборі потрібно перевірити надійність двері та замку. Мінус корзини – її неможливо повністю вимити, лозу можна виключно протерти вологою серветкою.
  • Металевий контейнер, або клітка. Зазвичай використовується для професійного транспортування тварини за кордон: тварина повністю відкрита для перевірки на таможні. До клітки можна поставити ємності з водою та їжею.
  • Пластиковий контейнер: максимально зручний варіант, який забезпечує комфорт тварини. Варіантів пластикових контейнерів безліч – від компактних корзин до стильних рюкзаків з ілюмінатором для пухнастого мандрівника.
Картинки по запросу кот в иллюминаторе рюкзака

Для кота важлива свобода, тому у переносці потрібне вільне місця для його пересування. Кіт повинен встати у повний зріст, сісти, потягнутися, лягти, покрутитися та влаштуватися з притаманним роду котячих комфортом. 

Головні правила зручної для вас та вашого улюбленця переноски:

  • жорстке дно, яке не провалюється та надійно витримує вагу тварини, плед та іграшки;
  • віконце для тваринки: кішки повинні контролювати ситуацію та оточення, це дозволяє їм менше нервувати під час подорожі;
  • надійні кріплення та замки, що не ламаються та  не відкриваються несподівано або за допомогою лапки, кігтиків або зубів вашого хитруна.
Картинки по запросу кот в переноске

Дно переноски під час вояжу  покрийте м’якою тканиною: невеличким матрацом або синтетичним пледом, щоб кіт зміг зручно влаштуватися та не ковзати по дну переноски.

Дата публікації: 20.12.2019 img Поділитися