Дитина не хоче їсти? Дайте їй “апетитного” чаю.

Для поліпшення апетиту і росту дитини добре робити бутерброди. Особливо з дикорослими травами: ошпареною кропивою, щавлем, салатом.

Яка це проблема – дитя не хоче їсти! Воно цілий день може бігати на вулиці й так і не згадати, що сьогодні нічого не їло. Це проблема радше для мами чи бабусі, ніж для дітей. Помітили, що коли спекотно, то їсти якось не дуже хочеться. Але якщо дитина тривалий час вперто відмовляється від їжі, варто пройти обстеження, можливо, у неї глисти.

Коли ж ви впевнені у своїй дитині, то можна скористатися стародавніми українськими рецептами.

Як тільки малюк вранці прокинувся, дайте йому терте яблуко, ліпше без шкірки, а сніданок подайте через 30-40 хвилин. Невелике яблуко – ціле або половинку – можна давати за півгодини до кожного годування і після їди. Спожиті перед сніданком яблука сприяють кращому виділенню шлункового соку, а після – збільшують виділення жовчі, потрібної для перетравлення їжі.

Подібну дію мають журавлина і брусниця. Їх можна давати у будь-якому вигляді – свіжими або у вигляді соку, морсу. Журавлина і брусниця протягом всієї зими добре зберігаються у скляних банках або в замороженому вигляді. Ці ягоди можна чергувати з яблуками.

В аптеках продають збори трав, так звані “апетитні чаї”. Чайну ложку збору заливають склянкою холодної води, доводять до кипіння, настоюють і дають дітям по 1/4-1/3 скл. за півгодини до їди 3-4 рази на день.

Для поліпшення апетиту і росту дитини добре робити бутерброди. Особливо з дикорослими травами: ошпареною кропивою, щавлем, салатом.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook