Краса Народна медицина

Атиейдж-терапія своїми руками: шкіру омолоджують засоби із бджолиним «молочком»

Омолоджувальний крем і маску можна приготувати у домашніх умовах.

Як омолодити шкіру розповідає Марія Шотік, яка спеціалізується на виготовленні косметики із продуктів бджільництва:

– Жінкам, які хочуть позбутися зморшок, добре підходять засоби з маточним молочком. Зокрема, з нього виходить чудова омолоджувальна маска.

Для підсилення ефекту можна додавати сметану (або кефір – для жирної шкіри), олію герані, виноградних кісточок, віск, оливкову олію. Це добре підходить для проблемної шкіри: мед живить, віск розгладжує, додаткову дію чинять олії.

До складу кремів входить віск – джерело вітамінів А, Е. Його склад майже ідентичний оболонці клітини. Віск розтоплюють з олією. Можна використати будь-яку, проте надайте перевагу нерафінованій оливковій або кукурудзяній. Такий засіб дуже корисний для рук, ніг, добре загоює тріщини. Для обличчя до такого крему теж можна додати олію виноградних кісточок.

Для приготування косметичних засобів, за словами пані Марії, можна використовувати навіть залишки від воскових свічок. До воску додати будь-яку олію, яку маєте (бажано живу, нерафіновану), поставити на водяну баню – й отримаєте чудовий живий крем для рук. Якщо маєте суху шкіру рук, варто зробити на кукурудзяній.

– Для повік маю окремі засоби для омолодження, розгладження шкіри, – розповідає пані Марія. – До них додаю олію авокадо (має відбілювальну дію) та герань (розгладжує). Можна додати також олію какао, ши. Такий засіб треба наносити на шкіру навколо очей зранку, розгладити по мімічних зморшках.

Дата публікації: 05.06.2018 img Поділитися