Здоров'я та краса Консультація лікаря

Звичайне диво: де лікують безпліддя в Україні

За офіційними даними кожна п’ята сімейна пара в Україні має проблеми із зачаттям дитини.

Як стверджують фахівці, якщо за рік подружжю не вдається домогтися у цьому успіхів, необхідно записатися на консультацію до репродуктолога. У такій делікатній справі краще звертатися до професіоналів з багаторічним досвідом лікування безпліддя у чоловіків та жінок, які мають міжнародні сертифікати з надання медичних послуг.

Допомога з лікуванням безпліддя в Україні

Отримати допомогу кваліфікованих репродуктологів в Україні можна в Клініці професора Феськова. Медичний центр успішно працює в Києві та Харкові більше 23 років, і за цей період фахівці клініки допомогли тисячам українців та іноземців стати щасливими батьками. Центр репродукції успішно пройшов сертифікацію за стандартом ISO 9001 та акредитацію в Міністерстві охорони здоров’я України. При лікуванні безпліддя фахівці враховують всі норми ESHRE та стандарти МОЗ. До того ж клініка офіційно зареєструвала кілька патентів на власні винаходи в сфері репродуктології в Україні та Америці.

Штат медичного центру представлений досвідченими лікарями, які відвідують безліч міжнародних тренінгів та семінарів з репродуктології, що дозволяє дізнаватися та впроваджувати в роботу інноваційні методи лікування безпліддя. До того ж Центр планування сім’ї та репродукції професора Феськова А. М. пропонує найбільш приємні та доступні ціни на свої послуги: на офіційному сайті https://sana-med.com.ua/ru/ceny.php можна вивчити прайс-лист центру.

Причини та способи лікування безпліддя у жінок

У Клініці професора Феськова використовують інноваційні та ефективні методи лікування безпліддя, які підбираються індивідуально, залежно від причин розвитку патологій. Якщо говорити про жіноче безпліддя, то воно може розвиватися:

 • через гормональні збої;
 • патології розвитку органів статевої системи;
 • ускладнення після перенесеного захворювання або хірургічного втручання;
 • спадкові захворювання та ін.

Щоб точно постановити діагноз, в клініці пацієнток спочатку обстежують за розширеними програмами, які включають:

 • консультації у кількох лікарів (гінеколог, репродуктолог, ендокринолог);
 • здачу гормональних, інфекційних, клінічних аналізів;
 • УЗД статевих органів;
 • контроль за дозріванням яйцеклітин та овуляцією.

Схема лікування залежить від виявлених проблем. Для усунення патологій сечостатевої системи або наслідків перенесеного захворювання у жінок проводиться хірургічна операція. Гормональний збій лікується відповідними медикаментами. Якщо є непрохідність труб, низький запас яйцеклітин чи інші подібні проблеми, то проводиться екстракорпоральне запліднення. Якщо у пацієнтки виявлені складніші патології, то у клініці пропонують донорські програми.

Лікування безпліддя у чоловіків

Знижена репродуктивна функція у чоловіків спостерігається через такі патології:

 • захворювання органів статевої системи;
 • гормональні збої;
 • слабка імунна система;
 • сексуальна дисфункція;
 • генні мутації;
 • порушення сперматогенезу.

Для отримання позитивних результатів терапії також проводиться повна діагностика. У медичному центрі доктора Феськова чоловіче безпліддя лікується медикаментозними, хірургічними або фізіотерапевтичними методами. Якщо спермограма показала найгірші результати, то запліднення здійснюється з використанням сперматозоїдів пацієнта за допомогою репродуктивної технології ЕКЗ, ІКСІ чи ін.

Якщо у вас є проблеми з зачаттям дитини, сміливо звертайтеся в клініку професора Феськова, де фахівці зроблять все можливе, щоб незабаром ви стали щасливими батьками!

Дата публікації: 07.10.2019 img Поділитися