Охтирська ікона Божої Матері

2 липня – ікони Божої Матері “Охтирської”: молитва про дітей і захист від ворогів

Перед чудотворною іконою "Охтирська Богородиця" моляться про дітей і сиріт, про зцілення від будь-яких хвороб, ворогів, нещасть і бідності.

Пам’ятайте: щира молитва завжди буде почута! Хай де ви молитеся – вдома чи в храмі – головне, щоб ваша молитва йшла від душі, із самого серця. Особливо часто люди моляться до Богородиці. Кажуть, вона чує всі наші прохання.

Одним з найбільш шанованих чудотворних образів Богородиці є ікона Божої Матері “Охтирська”.  На іконі Божа Матір зображена по пояс, зі складеними в молитві руками. Вона у скорботі. Обличчя Богородиці звернене на розп’яття Ісуса Христа.

Цю ікону 1739 року знайшов священник на сінокосі біля церкви у місті Охтирка, що на Сумщині. Звідси і походить її назва. Згодом на місці, де була знайдена ікона, збудували храм. А сам образ визнали чудотворним.

У чому допомагає Охтирська ікона?

Охтирська ікона Божої матері допомагає матерям, які турбуються про життя своїх дітей, а також сиротам, які не знають материнської любові, бідним і знедоленим.

Богородиця допомагає і сиротам, яким невідома справжня любов матері. Багато хто просить у молитві про допомогу в справах своїх, про позбавлення від бідності, нещасть, поганих думок.

Молитви Богородиці славляться своєю силою перед важкими обставинами і труднощами в житті.

Молитва перед іконою Охтирської Богоматері

Молитви слід вимовляти з щирістю, вірою і любов’ю. Молитися перед образом Охтирської ікони можна так:

«О, Благословенна Володарко Царства Небесного. Ми дивимося на Твій святий образ в скорботі і співчутті. Передай, Благочестива Діво, наші молитви до Ісуса Христа, не залиш нас в хвилини смутку і випробувань. Захисти своєю участю життя наше від спокус, напастей, ворогів і діянь бісівських. Даруй нам милість Свою і допоможи впоратися зі спокусами.

Не допусти гріховного падіння нашого, даруй нам пізнання істини Божої, любов християнську до кожного, відсутність брехні і зради і виконання всіх запропонованих заповідей.

Цариця Небесна, подивися на нас з висоти і зціли хвороби душі і тіла, викорени озлобленість, жадібність, даруй терпіння, праведність, захист, розраду і прощення.

Допоможи нам відкрити в серці своєму справжню любов до Бога і ближнього, спаси і сохрани від невіри, нечестивості і язиків злих.

Допоможи кожному, хто молиться знайти віру міцну і прощення гріхів. Віддаємо душі свої на заступництво Твоє. Собі славне ім’я Твоє, і Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

  • Батьківські молитви за дітей. Промовляйте їх щодня!
  • Усі, хто має дітей та онуків! Прочитайте сьогодні цю молитву, щоб захистити їх від усякого лиха

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook