Дім Майстер-клас

Зоряне небо замість стелі. Як це зробити?

Стеля у вигляді зоряного неба – мрія багатьох. І її досить просто здійснити своїми руками!

Зірки, небо завжди вабили людей. Цікавість до будови всесвіту залишається актуальною упродовж віків. Тільки зараз з’явилася можливість  спостерігати за всесвітом і зорями просто у своєму домі.

Нині є багато охочих замість звичайної стелі спостерігати у своїй квартирі за зірками, мріяти і поринати в казку.

І як не дивно, останнім часом все частіше зірки стали з’являтися в офісах і організаціях. Тим більше, що зараз стало набагато простіше створити ефект мерехтіння зоряних світил. На зміну підвісних стель з зоряним ефектом прийшли фосфорні зірки, які без особливих зусиль можна розмістити в будь-якому місці, де душа забажає. Що ж це за зірки? Це спеціальні наклейки.

Наклейки

Зоряні стакери – найдоступніший і найпростіший варіант зі стелі зробити небо. Фосфорні світила будь-якого розміру дуже легко приклеїти на стелю власноруч. Адже вони сконструйовані таким чином, що за рахунок двосторонньої наклейки, їх можна розмістити де завгодно. Найчастіше такими зірками осяюють стелю дитячої.

Якщо ви вважаєте, що такий декор через вміст фосфору дуже шкідливий, то помиляєтеся. Остерігатися купувати таку прикрасу не варто. Такий декор не має нічого спільного з небезпечним фосфором! Це безпечний пластик, у складі якого є невеликий відсоток люмінофору – абсолютно безпечної речовини, що вважається лише аналогом фосфору. А через унікальну особливість світитися в темряві його плутають з фосфором. Але спільна у них лише назва.

Люмінесцентна фарба

Її нанесення на зірки, вважається найскладнішим етапом. Для цього попередньо стеля повинна бути ідеально вирівняна. Це головна умова створення хорошого ефекту світіння зірочок в стельовому небі.

Намалювати зірки можна на будь-якій поверхні. Чи це натяжні стелі в Червонограді чи навісні стелі, немає значення. Так само немає різниці, якого вона кольору, поштукатурена чи пофарбована. Нанести малюнок небесних галактик можна всюди, після чого їх розмалювати світловою фарбою.

Вибрати фарбу можна будь-яку. ЇЇ вид залежить від типу поверхні, що фарбується, кольору і матеріалу основи стелі.

На сьогоднішній день асортимент люмінесцентних фарб великий. Таким чином, можна отримати при денному світлі звичайну однотонну поверхню, а ближче до ночі і вночі небесну гавань.

https://supersteli.com.ua/

Дата публікації: 14.08.2018 img Поділитися