Найкращі умови для зберігання буряків – це підвал або льох, де: темно, температура від 0 до 2 ОС, вологість 90–92%, природна циркуляція повітря. За температури 4 градуси вище нуля у буряка починає проростати бадилля, а це суттєво скорочує термін зберігання.
Можна зберігати його різними способи: поза приміщення (у траншеях і ямах); у приміщенні (у погребі, підвалі, темній кімнаті, на балконі або в холодильнику); насипом у засіках або у ящиках і кошиках; пірамідками на полицях або в ящиках з піском; на картоплі, в ящиках або мішках. При зберіганні насипом на підлогу під буряки краще поставити дерев’яну решітку (піддон) для циркуляції повітря.
Буряк добре зберігається з картоплею. Його укладають поверх картоплі в один шар. Картопля віддає зайву вологу бурякам, які її потребують.
Чудовий спосіб зберігання – у піску. Але його треба обов’язково прожарити на сонці або в духовці. Буряк треба пересипати таким чином, щоб плоди не торкалися один одного, а зверху шар піску був не менше 2 см.
Добре зберігається буряк, пересипаний сіллю або припудрений просіяним деревним попелом чи порошком крейди або перекладений листям папороті. Можна зберігати буряк в торфі, тирсі або стружці.