Завжди на святковий стіл ставлю свою хріновуху. А зранку гості дзвонять просять рецепт!

Колись вперше спробувала хріновуху у ресторані. І так вона мені сподобалася, що почала випитувати в офіціанта рецепт. Звісно, пропорцій мені не сказали, але з чого її роблять - розповіли. Відтоді я експериментувала, поки не вивела свій фірмовий рецепт хріновухи. П'ється вона легко, на ранок голова світла й легка. І ніякі бацили не страшні!

Моя фірмова хріновуха

  • 0,5 л горілки, 2 ст. ложки лимонного соку, 1 ч. ложка меду (можна збільшити до 3 ст. ложок – це на свій смак), 3 ст. ложки свіжого потертого хрону або шматок кореня приблизно 10 см (брусочками), 1 ч. ложка зерен білої гірчиці. 

Усе скласти у пляшку, збовтати. Меду давати на свій смак: від 1 ч. ложки до 3 ст. ложок. Настоювати у кімнаті 3-5 днів, можна 10, час від часу збовтувати. Чим довше – тим яскравіший буде смак. У процесі настоювання краще скуштувати. Процідити через марлю з ватою, перелити у пляшку і закрити. Дати вистоятися ще тиждень.

У кожного, звісно, свій смак, тому треба експериментувати. Але знаю точно: п’ється хріновуха дуже легко, здається, що навіть закуски не треба! Спиртом не чути зовсім! А на ранок голова світла і легка, а в роті не гидко. Очевидно, хрін забирає всю гидоту з горілки. Та й коли перемерзнеш, випив чарочку – і ніяка застуда не страшна!

Рецепт Олени Михайлівни

Спробуйте також приготувати:

https://simya.com.ua/nastoyanka-z-zhuravlyny-vid-tysku-abo-yak-pravylno-naklyukatysya/

“Тернівка” – смачна і цілюща настоянка на терені

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook