Масаж омолодить і підвищить імунітет

При високому тиску, тривозі, втомі, хронічних головних болях не варто бігти по пігулки. Оздоровлюючий баночний масаж впорається з цими проблемами.

Масаж – це дивовижна процедура, що поєднує в собі користь і задоволення. Сьогодні індустрія здоров’я та краси пропонує різні варіанти масажу для чоловіків та жінок. 

ОЗДОРОВЛЮВАЛЬНИЙ МАСАЖ ЗНІМАЄ СТРЕС І ВТОМУ

Один з основних видів масажу, який рекомендують для зняття стресу і втоми, – оздоровчий масаж. Він дає людині відчуття піднесення, впевненості у своїх силах, підвищує працездатність і концентрацію уваги, знімає розумову і фізичну втому, нервове напруження, знижує захворюваність організму, допомагає протистояти віковим змінам. Оздоровчий масаж нагадує пасивну гімнастику для усього тіла, що підвищує функціональні резерви організму. Він здатний значно знизити м’язове напруження, біль, відновити еластичність та гнучкість м’язового корсету.

Цей вид масажу є ефективним методом оздоровлення та профілактики різних порушень опорно-рухового апарата, один із найрезультативніших методів при сколіозі та остеохондрозі. Масаж зміцнює м’язи, активізує кровообіг, обмін речовин, а також чинить загальнозміцнювальну дію на всю опорно-рухову систему.

КОМУ РЕКОМЕНДОВАНИЙ. Особливо рекомендований офісним працівникам, студентам та людям, які більшість часу проводять сидячи, деколи навіть зігнувшись у незручній позі.У результаті малорухливого способу життя страждають м’язи, хребет, а людина відчуває біль, поганий настрій, дратівливість, апатію.

Курс становить від 4 до 10 масажів залежно від проблеми і стану організму. Найоптимальніший варіант – робити масаж через один-два дні. Після масажу варто полежати 15 хвилин та випити склянку води. Оздоровчий масаж рекомендують робити два рази на рік.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ КОРИГУЄ ФІГУРУ

Ручний антицелюлітний масаж завдяки спеціальним прийомам розігріває тканини, дробить жирові відкладення, має виражений лімфодренажний ефект, усуває застій лімфи і рідини. У результаті цього всі обмінні процеси в організмі активізуються, кров починає інтенсивно циркулювати судинами в підшкірно-жировій клітковині, зміцнюються капіляри й активізується продукція колагенових і еластинових волокон. Одночасно з ручним масажем можна використовувати ефірні олії для схуднення і різні засоби, що прискорюють обмін речовин та спалюють жирові відкладення. Важливо зазначити, що антицелюлітний масаж повинен проводити спеціально навчений фахівець.

КОМУ РЕКОМЕНДОВАНИЙ. Цей вид масажу створений для жінок, які хочуть вражати своєю фігурою та гладенькою шкірою. Він включає в себе безліч прийомів, які впливають локально на осередки целюліту, який згодом виводиться з організму разом із зайвою вологою, шлаками та продуктами обміну. Антицелюлітний масаж варто обирати тим, у кого є ожиріння, порушення обміну речовин, набряки, застійні процеси в тканинах, а також є целюліт будь-якого ступеня.

БАНОЧНИЙ МАСАЖ ПІДВИЩУЄ ІМУНІТЕТ

Це чудове доповнення до класичного масажу, фізіотерапії, догляду за обличчям і тілом. Масаж має заспокійливу дію на нервову систему, корисний при високому тиску, тривозі, втомі, хронічних головних болях. Контурний баночний масаж може усунути целюліт. Після процедури на зонах впливу залишаються плями (екстравазати). Але хвилюватися не варто, адже багаторічна практика показує, що судинні стінки капілярів зберігають свою цілісність, виникати при цьому можуть тільки точкові крововиливи – екстравазати. До того ж фахівці розглядають це явище як дуже важливий елемент лікування і навіть діагностики. Така вакуум-терапія сприяє підвищенню імунітету до різних вірусних захворювань.

КОМУ РЕКОМЕНДОВАНИЙ. Клієнти розповідають, що відчуття під час і після такого масажу невимовні. Люди часто описують глибоке тепло і поколювання по всьому тілу, що тривають деякий час після проведення процедури. Шкіра після масажу стає більш пружною, підвищується еластичність і тонус м’язів. Баночний масаж є одним із найбільш ефективних фізіологічних немедикаментозних методів оздоровлення організму за рахунок мобілізації його власних ресурсів.

МЕДОВИЙ МАСАЖ ОМОЛОДЖУЄ І ОЧИЩУЄ ОРГАНІЗМ

Медовий масаж покращує терморегуляцію шкіри, знімає запалення і сприяє релаксації, позитивно впливає на нервову систему, покращує кровообіг та інше. Шкіра після медового масажу гладенька, ніжна та пружна на дотик. Мед глибоко проникає в поверхневі тканини тіла, вбирає в себе всі накопичені шлаки. Це проявляється через 15–20 хвилин медового масажу, коли прозорий мед, нанесений на тіло, набуває темного, іноді сіруватого, відтінку.

КОМУ РЕКОМЕНДОВАНИЙ.
Мед стимулює зростання і відновлення пошкоджених тканин, що істотно прискорює процес загоєння, затягування рубців. Медовий масаж також один із найбільш ефективних засобів боротьби з целюлітом. Він має омолоджувальний ефект, стимулює обмінні процеси в тканинах, сприяє очищенню організму від токсинів, тонізує м’язи і коригує фігуру, усуваючи підшкірні жирові відкладення. Зміни помітні вже після другої процедури.

Медовий масаж протипоказаний жінкам, у яких є алергія на мед, а також майбутнім матерям. Крім того, медовий масаж не рекомендований при варикозному розширенні вен на проблемних ділянках.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook