Вазони Садиба

Якщо у драцени сохне листя

Драцена – невибаглива, але є вимоги, яких слід дотримуватися. Листя слід регулярно збризкувати водою. Через сухе повітря воно може стати коричневим.

Драцена – одна з найпоширеніших кімнатних рослин, тому проблеми догляду за нею цікавлять багатьох. Загалом вона невибаглива, але є вимоги, яких обов’язково слід дотримуватися.

Драцена – декоративна рослина, яка має здерев’яніле негілчасте стебло, на якому розташовані численні лінійні листки яскраво-зеленого кольору. Листки сидячі, з розміщеними паралельно жилками, які сходяться до їхніх кінців. Цвіте драцена зрідка.

Землесуміш для вирощування драцени: дернова земля (1 частина), листяна (2 частини) і пісок (1 частина). Необхідний хороший дренаж. Дорослі рослини слід пересаджувати навесні раз на 2-4 роки.

Вона полюбляє помірну кімнатну температуру, взимку – не нижче як 12 градусів, віддає перевагу затіненим місцям. Полив – рясний, щоб земля була завжди вологою. Взимку поливати менше, але не допускати пересихання ґрунту. Листя слід регулярно збризкувати водою. Через сухе повітря в приміщенні воно може стати коричневим. Підживлювати одночасно з поливом у період росту або цвітіння.

У період спокою рослини не підживлюють або зменшують дозу добрива. Якщо мінеральних речовин недостатньо, рослина сигналізує про небезпеку. Але те саме відбувається й у тому разі, якщо у ґрунті їх забагато. Листя опускається, з’являються сухі коричневі плями, сохнуть краї листків.

Дата публікації: 18.08.2017 img Поділитися