Дім Садиба

Які випрані речі не варто прасувати?

За максимальної частоти обертів речі відіжмуться і висохнуть швидше, але прасувати їх буде значно важче. Не пересушуйте білизну в пральній машині.

Мало є господинь, які люблять займатися такою монотонною справою, як прасування. Але чи варто прасувати всі випрані речі?

Вам допоможе качалка

Не рекомендують прасувати речі з мохеру, пухової вовни та пуху. Для відновлення їхньої форми цілком достатньо перекласти ще вологий одяг чистими рушниками, намотати все на качалку і, докладаючи зусилля, прокачати по столу. Це одночасно і віджим, і розпрасовування.

Маєчка без претензій

Усілякі трикотажні майки також цілком можуть обійтися без праски, якщо одразу ж після прання ви візьмете рукави в одну руку, а другою зберете в пригорщу низ і кілька разів обережно потягнете. Вони набудуть початкової форми.

Махрові рушнички

Зовсім не потрібно витрачати свій дорогоцінний час на відпрасовування махрових рушників. Вони будуть тільки м’якшими і пишнішими, якщо після прання їх акуратно розправити, а після сушіння рівно скласти. Те саме стосується і кухонних рушників.

Головне – не пересушити!

Ви значно полегшите собі процес прасування білизни, якщо не пересушуватимете її в сучасній пральній машині. За максимальної частоти обертів речі відіжмуться і висохнуть швидше, але прасувати їх буде значно важче. Найпростіше прасувати білизну, яка сохне, акуратно розвішана на шнурах для сушіння білизни. А сорочки, футболки і сукні бажано після прання повісити на вішачки-плічка, на яких вони поступово висохнуть. Часто після такого делікатного сушіння праска взагалі відпочиває!

Дата публікації: 17.07.2017 img Поділитися