Сам собі лікар Цікаво

Які правила важливі для здоров’я, якщо працюєте на сидячій роботі?

Більшу частину дня ми проводимо сидячи. У такому положенні і працюємо, і відпочиваємо. Тому рекомендується дотримуватися деяких правил, які допоможуть підтримувати здоров’я. 

Сучасне суспільство побудоване на проведенні більшої частини часу, в тому числі і вільного, в сидячому положенні. Навіть представлена робота в Черкасах для жінок на сервісі OLX Робота в основному пов’язана з комп’ютером, водінням транспорту. Ці та багато інших пропозицій належать до категорії так званої «сидячої роботи». Навіть при використанні комфортного крісла довге перебування в ньому загрожує різними ускладненнями. Саме тому рекомендується дотримуватися деяких правил, які допоможуть підтримувати здоров’я. 

Ключові рекомендації для співробітників офісу

Радимо:

  • виконувати щоденний комплекс фізичних вправ, насамперед він повинен бути спрямований на зміцнення корсета поперекового відділу, якщо немає необхідних навичок, то слід отримати рекомендації тренера;
  • скоротити перебування в сидячому положенні: якщо є можливість, краще відмовитися від громадського транспорту, ходити сходами, брати на себе дрібні доручення для руху кабінетами і т. п.;
  • корекція розподілу важких предметів: стежте за рівним навантаженням на обидва плеча, найкраще для перенесення покупок скористатися рюкзаком, не носіть великогабаритні важкі предмети в одній руці;
  • стежте за якістю сну: щоб знизити навантаження на м’язи спини, необхідно використовувати ортопедичний матрац, подушка також повинна підтримувати шийний відділ і не провалюватися під час сну. 

І найголовніше, не забувайте про особливості та переваги масажу. Тільки довіртеся фахівцям, що отримали спеціалізовану та медичну освіту. Досить відвідувати фахівця раз на кілька днів, щоб він міг підтримувати в тонусі м’язи всього тіла. 

Неочевидні поради

Щоб не зіткнутися з можливими проблемами від сидячої роботи, спробуйте взяти на себе більше домашньої роботи, яку необхідно виконувати стоячи. Також рекомендується записатися на танці або пілатес, щоб підтримувати в нормі м’язовий корсет.

Дата публікації: 29.12.2021 img Поділитися