Електричні чайники впевнено увійшли в наш побут. Вони за лічені хвилини гріють воду, щоб удома чи в офісі ми могли випити горнятко запашної кави або духмяного чаю. То який чайник вибрати?
Насамперед важить кількість членів вашої родини та їхні потреби. На двох стане чайника ємністю 0,8 літра. Найбільший попит мають моделі ємністю 1,5–1,7 літра.
Зверніть увагу, чи має чайник шкалу рівня води. Пильнуйте, щоб кількість води не перевищувала максимальної позначки. Також треба стежити, аби вода повністю покривала тен, інакше чайник може вийти з ладу.
Не варто купувати моделі без фільтра. Найкращі нейлонові, які добре затримують частинки накипу. До речі, боротися з осадом можна так: налити в чайник 0,5 л води та півсклянки столового оцту, закип’ятити й залишити на 15 хвилин, потім промити холодною водою і знову закип’ятити.
Фахівці радять купувати чайники, у яких нагрівальний елемент під внутрішнім дном. Завдяки цьому він не контактуватиме з водою.
Як правило, чайники виготовляють з ударостійкого полістиролу, що не боїться 100-градусного окропу. Вони бувають зі скляним або металевим корпусом. Та найдовше служать чайники з нержавійки.
Скупий платить двічі, каже народна мудрість. Тому купуйте чайники не на базарі, де вам можуть продати підробку (виготовлена з нехарчової пластмаси, із кривою підставкою, вона послужить максимум два тижні), а в спеціалізованих магазинах.
ВАРТО ЗНАТИ
Не ставте електричний чайник на край столу.
Не наповнюйте понад максимальну позначку.
Перш ніж увімкнути чайник, переконайтеся, що кришка щільно закрита