Дім Майстер-клас

Як зробити пральний порошок із соди та господарського мила

Ціни продовжують потихеньку рости, тому багатьом доводиться шукати, на чому можна заощадити. А економити можна майже на всьому, якщо ви будете знати певні хитрощі, які і кінцевий результат не зроблять гіршим, і гроші ваші заощадять.

Щоб приготувати свій домашній пральний порошок, потрібно буде взяти господарське мило. Робити такого порошку відразу ми будемо досить багато, тому беремо такого мила цілих 5 шматків! Все це мило потрібно перетерти на тертці. Коли з цим завданням ви впораєтесь, то потрібно в отриману стружку всипати стільки ж соди.

Можна брати просту, тобто харчову, або замінити її кальцинованою. Щоб в результаті порошок вийшов більш ароматним, можна додати туди ароматизатор. Найкраще для цього підійде будь-яке ефірну олію. 15 крапельок олії цілком достатньо для такого обсягу домашнього порошку.

Далі мильну стружку з содою і олією ви просто перемішуєте, і можна готувати велику банку. Саме в неї і потрібно буде зсипати отриманий порошок. Чим такий порошок кращий? У ньому немає фосфатів та інших непотрібних речовин, він досить нешкідливий, а відпирає речі також добре. Банку, потрібно закрити і зберігати у ванній поруч з іншою побутовою хімією.

Що стосується застосування такого порошку, то засипають його не в відсік, а прямо в білизну, тобто безпосередньо в барабан. 3 ложечки такого порошку цілком вистачає на 4-х літровий барабан. Якщо він більший, або менший, то тут ви вже самі зможете розрахувати його кількість виходячи з цієї норми. При пранні таким порошком, білизна виходить м’якою і свіжою, при цьому, якщо ви додали ефірну олію, то речі матимуть легкий аромат.

Джерело

Дата публікації: 05.06.2019 img Поділитися