Відпочинок Сім'я

Як збудувати прибуткову компанію, розповідає успішний бізнесмен

Ви маєте нагоду дізнатися про важливість унікальних проектів, цінність розвитку та самовдосконалення від успішного бізнесмена та мецената Віктора Корсака.

7 лютого о 19.00  відбудеться відкритий діалог з головою правління групи компаній VolWest Group Віктором Корсаком у рамках проекту «Школа свідомого громадянина».  Захід відбудеться у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що розташований на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» у Луцьку.

Тема зустрічі – “ЯК РОЗБУДУВАТИ МУЛЬТИБРЕНДОВУ КОРПОРАЦІЮ?!”. 

У відкритій розмові Віктор Корсак розповість, як стати успішним та розбудовувати бізнес-проекти, не боячись кардинальних відмінностей обраних напрямків.

Віктор Корсак – луцький бізнесмен, голова правління групи компаній VolWest Group. До цих підприємств входить мережа супермаркетів «Наш край», розважальний центр «Адреналін-Сіті», Музей сучасного українського мистецтва Корсаків та багато інших. 

Реєструйся за телефоном 099 215 50 75 або заповнюй анкету  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfaYBpMzNqrpGkAWPYvdfL6jSXrDUDMo-5JKgyNPgZd7TiJg/viewform

Вхід вільний та бажаний. Приєднуйся!

Дата публікації: 05.02.2019 img Поділитися