Здоров'я та краса Краса

Як вибрати весільну сукню і чому їх має бути дві?

Найзавзятішим модницям стилісти радять купувати саме дві весільні сукні! Потрібно правильно підібрати колір (і не обов’язково він має бути білим), фасон та аксесуари.

Одну сукню потрібно купити розкішну, традиційну для офіційної церемонії, а іншу – зручну, але також надзвичайну, для подальшої вечірки.

1. Силует сукні має увиразнювати красу фігури. Наприклад, спідниці, що розширюється донизу, і спіднички у формі дзвоника чудово підкреслюють талію.

2. Сьогодні актуальні жіночність та ніжність, тому наречена не прогадає, якщо обере довгі шлейфи, оксамитові стрічки й банти на талії.

3. Біла сукня нареченої – це вже класика. Але білий колір – у цікавих, іноді навіть неочікуваних відтінках. Зазвичай наречені віддають перевагу кремовим кольорам та тканинам зі срібла чи золота, але сміливі дівчата навіть власне весілля сприймають як виклик оточенню, тому обирають незвичайні кольори, орієнтуючись на пори року. До літа-осені пасуватимуть жовтий, кораловий, бузковий, бірюзовий, блідо-лавандовий, червоний чи оранжевий, до зими – шоколадні відтінки, фіолетовий і бургунд. Дуже оригінально виглядатиме контрастне рішення: скажімо, верх сукні може бути фіолетовим, а низ – рожевим.

Втім хай якими модними будуть тенденції, головне саме в цій сукні вдало вийти заміж і бути щасливою!

Дата публікації: 03.01.2019 img Поділитися