Дім Дизайн

Як вибрати модульну картину для дому?

Останнім часом модульні картини стали особливо популярними при оформленні інтер’єру. Йдеться про полотна, які розділені на кілька частин.

Знайти модульні картини можна на сайті https://art-holst.com.ua/modulnye-kartiny. Такі речі здатні відчутно змінити інтер’єр і стати його головним акцентом. Найголовніше – правильно підібрати полотно для конкретної кімнати.

Модульні картини в інтер’єрі

Модульні картини мають кілька переваг. Вони:

  • мають незвичний вигляд;
  • створюють цікавий ефект;
  • здатні вписатися в будь-який стиль дизайну.

Тому їх, без усякого побоювання, можна розміщувати практично в будь-якому приміщенні, починаючи з коридору і закінчуючи спальнею. Але при цьому слід звернути увагу на деякі особливості. Насамперед, це те, що зображено на такому полотні. Також слід приділити увагу формі полотна в цілому і його окремих частин.

Так, наприклад, якщо передбачається, що картина буде перебувати в спальні, варто розглянути спокійні сюжети. Занадто активні за характером і забарвленням картини будуть розбурхувати психіку і негативно на неї впливати. У такому разі буде складно заснути, та й просто розслабитися буде досить проблематично. Краще віддати перевагу спокійним пейзажам: зображенню лісу, річкової або морської гладі, засніжених просторів. Також можна розглянути різноманітні натюрморти. Матимуть чудовий вигляд твори в стилі імпресіонізму.

Якщо ж мова йде про вітальню, варто віддати перевагу більш яскравим і насиченим варіантам. Чудовим рішенням стануть абстракції. Також можна вибрати класичні твори, які давно стали шедеврами світового живопису. У модульному виконанні вони здатні знайти друге дихання і виглядатимуть цікаво і незвично. Ще тут можна розмістити різноманітні портрети або полотна в стилі мінімалізму. Словом, у вітальню добре впишуться практично будь-які варіанти.

У коридорі варто віддати перевагу полотнам з безліччю яскравих барв або виконаним в пастельних тонах. Це приміщення, як правило, не дуже добре освітлюється, тому темні картини зроблять його більш похмурим і навіть незатишним. Варто відмовитися від таких творів, віддавши перевагу більш світлим варіантів.

На кухні добре виглядатимуть соковиті і насичені відтінки. Тут традиційно використовуються сюжети на тему їжі, напоїв і їх приготування. Також тут найбільш виграшним є стиль Прованс. Однак при цьому треба враховувати також інтер’єрний стиль, в якому оформлене саме приміщення, щоб не потрапити в халепу.

На окрему увагу заслуговує і форма, а також розташування окремих частин картини. Найчастіше модульні картини виготовляють у вигляді трьох окремих полотен прямокутної форми. Рідше трапляються квадрати. Іноді вони представлені частинами, поділені по діагоналі. Такі варіанти матимуть гарний вигляд у вітальні, а ось в спальні і в коридорі варто розмістити більш традиційні варіанти.

Зважайте на розміри приміщення, співвідносьте їх з аналогічними параметрами картини. Невеликі за розміром модульні картини загубляться на стіні у великій кімнаті, а надто великі для маленького приміщення здаватимуться громіздкими і занадто вибиватимуться із загального інтер’єру. Слід підбирати максимально відповідний розмір, щоб полотно ідеально вписалося і не впадало в очі, а доповнювало інтер’єр. Акцентування уваги в цьому разі досягається не формою або розміром, а фарбами полотна і його розташуванням. Відстань між елементами модульної картини теж треба співвідносити з габаритами приміщення.

Дата публікації: 11.09.2019 img Поділитися