Духовність Сім'я

Як розставити ікони в будинку, аби вони стали оберегом для всієї родини

Обов’язково прочитайте це, щоб знати, як правильно розставити ікони у вашій оселі!

Ікони прикрашають не тільки стіни храмів та церков, але й оселі православних християн. Щоб ікони стали оберегом для житла, а образи святих допомагали у будь-яку важку хвилину, необхідно правильно їх розставити.

Ще наші предки надавали особливого значення іконам та ставили їх в найкращому кутку будинку. У побуті його називали «червоним». Це було найпочесніше та найгарніше місце! Не рідко поруч ставили обідній стіл, таким чином створювалося відчуття що святі зображені на іконах ставали частиною сімейного роду.

«Червоний» кут одне з найважливіших місць в будинку. Не допускалося ставити туди сторонні предмети, брудні речі та картинки. Це може накликати неприємності на будинок або квартиру, тому сила ікон може бути «забита» чужою енергетикою.

Найкраще місце для ікони у східній частині будинку, як робили наші діди. Якщо ви вирішили розташувати її на кухні, то неодмінно моліться перед прийомом їжі. Розмістіть її недалеко від обіднього столу та не в якому разі не поруч з електронікою.

Так ви теж можете звести на «ні» всю силу ікони. Поставтеся до неї з належною повагою. Їй необхідно окреме, очищене місце. Поряд не повинно бути книг зі стороннім вмістом, символів інших релігій, фотографій та картин.

Так само ікону можна повісити поряд з дитячим ліжечком, щоб вона берегла сон та спокій дитини. Але, так щоб він до неї не дотягнувся. Це не іграшка.

Чималу роль відіграють розташування образів на іконостасі. У центрі повинен бути лик Ісуса Христа. Справа Богородиці, а зліва Іоанна Хрестителя. Якщо у вас є інші ікони, дотримуйтесь правила – образ Спасителя повинен бути вище всіх.

Якщо правильно розставити ікони у своїй квартирі, то зможете захистити себе та свою сім’ю від бід й нещасть, а під час молитви ніщо не зможе перешкодити вашому зверненню до святих. Максимально убезпечити свою квартиру вам допоможуть ікони-обереги.

Джерело

Дата публікації: 22.03.2022 img Поділитися