Шпинат
Шпинат досить просто садити і досить просто вирощувати, так само, він витримує практично будь-які заморозки. Його особливість в тому, що садити його можна навіть в не прогрітий ґрунт. Садити його потрібно рядами, з проміжками приблизно від п’яти до десяти сантиметрів. Глибина посадки: два-три сантиметри. Так само, шпинат досить швидко зріє, збирати його можна вже приблизно через чотири тижні після посадки.
Кресс-салат
Якщо ви хочете щось дуже швидко вирости, то кресс-салат буде підходящим варіантом. Сіяти його можна в непроторений грунт. Виростає він вже на четвертий-п’ятий день після посіву. Збирати листи крес-салату можна вже після двох тижнів. Для правильного догляду, крес-салат потрібно рясно поливати, так як ця рослина дуже любить вологу.
Кріп
Перед посадкою кропу, його насіння рекомендується замочити у воді на два-три дні. Садити насіння під землю не потрібно, достатньо посіяти їх на поверхні і обробити граблями. Поливати землю необхідно щодня, до того як кріп зійде. Паростки потрібно проріджувати. Особливо важливий момент – це температура грунту, вона не повинна падати нижче п’ятнадцяти градусів. Якщо ж це все таки сталося, і температура грунту впала нижче мінімально допустимого значення, то використовуйте плівку і накрийте нею грядку.
Петрушка
Підготовка петрушки схожа з підготовкою кропу, насіння так само потрібно потримати у воді два-три дні. Петрушку найзручніше ростити маленькими купками (кущиками). Зробіть маленьку ямку, а потім покладіть туди близько десяти насінин. Розташування ямок має бути не менше п’ятнадцяти сантиметрів одна від одної. До того як петрушка зійде, її потрібно рясно поливати водою, після ж, кількість води потрібно знизити.
Листова гірчиця
Сіяти листову гірчицю можна відразу ж як розтане сніг. Коли листова гірчиця зійде відразу ж потрібно зайнятися її проріджуванням. Відстань між зрідженими стеблинками близько п’яти-десяти сантиметрів. Після проріджування петрушку можна збирати, після дозрівання ще близько трьох тижнів.
Для того, щоб знати: як правильно садити зелень, потрібно запам’ятати кілька простих порад.
Земля повинна бути попередньо підготовлена для посадки: можна скористатися простим способом: нам необхідний торф, пісок (річковий), перепрілий компост. Все в рівних пропорціях.
Всі інгредієнти змішуються, просіваються і все це ставимо в духовку на тридцять хвилин (температурі від 100 до 120 градусів за Цельсієм).
Грядки для зелені розміщуються на відкритому просторі, тобто не в теплицях.
На території повинна бути хороша освітленість сонцем, а грунт повинен бути попередньо добре удобреним.
Для того, щоб посадити ранні посадки під відкритим небом, рекомендується заздалегідь розчистити сніг з місць посадки, таким чином земля швидше прогріється.