Як позбутися неприємного запаху у холодильнику

Миття різною хімією не завжди допомагає. Поділюся своїм перевіреним способом, як позбутися неприємного запаху в холодильнику.

Кожен з нас хоч раз у житті стикався з проблемою неприємного запаху в холодильнику. У всіх господинь свої секрети його усунення. Хочу поділитися з вами своїми перевіреними способами.

Щоб позбутися неприємного неприємного запаху:

  1. Необхідно знайти і усунути саму причину неприємного запаху в холодильнику. Потрібно провести «ревізію» і вийняти з холодильника всі залишки, маленькі недоїдені шматочки їжі і страв, фрукти-овочі.
  2. «Ревізію» бажано проводити один-два рази на тиждень і завжди ставити на видне місце початі страви, відкриті банки і не ховати їх за новими.
  3. Якщо треба, то вимити полицю, ящик або ж весь холодильник звичайною проточною водою, без додавання будь-яких хімічних засобів. Вони, лише переб’ють ненадовго неприємний запах, а не усунуть його.
  4. Розкласти на полицях і в ящиках холодильника шматочки чорного або сірого хліба і таблетки активованого вугілля. Я кладу на кожну полицю і ящик по два шматочки хліба і 5 шт. таблеток вугілля. Чорний або сірий хліб і вугілля чудово поглинають запахи.
  5. При стійкому, різкому запаху хліб і таблетки вугілля потрібно міняти два рази в день. Активоване вугілля можна залишити на кілька днів.

Бувають ситуації, коли неприємний запах в холодильнику з’являється не від продуктів харчування, а від того, що холодильник довго стояв вимкненим і зачиненим. У такому разі після миття холодильника я всі стінки протираю шматочками лимона і розкладаю лимонні скибки  разом з хлібом і вугіллям.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook