Здоров'я та краса Сам собі лікар

Як поліпшити свою пам’ять: п’ять простих способів

Медики розповіли про прості способи, які допомагають поліпшити пам’ять і запобігти ранньому розвитку деменції

Гарна пам’ять залежить від багатьох біохімічних процесів, які відбуваються в організмі. Якщо хочете зберегти здоров’я свого мозку і поліпшити свої когнітивні здібності, медики запропонували п’ять простих і доступних способів.

Дотримуйтесь здорової дієти

Експерти відзначили, що свій раціон необхідно збагачувати фруктами, овочами, бобовими, рибою, насінням, тому що вони містять багато вітамінів і корисних речовин. Завдяки цим продуктам поліпшується робота мозку і зміцнюється пам’ять.

Відмовтеся від куріння

Дослідники говорять, що куріння збільшує ризик розвитку деменції. Річ у тому, що токсини, присутні в складі тютюну, здатні пошкоджувати судини, по яких тече кров по всьому тілу, в тому числі й в мозок.

Регулярно займайтеся спортом

Фізична активність йде на користь всьому організму. Дослідження, проведене у 2020 році, показало, що у людей похилого віку, які активно займалися спортом, пам’ять покращилася на 30%.

Слідкуйте за тиском

Слідкуйте за показниками артеріального тиску, тому що це впливає на здоров’я серцево-судинної системи та мозку. Вчені кажуть, що у гіпертоніків деменція спостерігалася в кілька разів частіше.

Тренуйте свій мозок

Періодично “прокачуйте” свій мозок за допомогою ігор і головоломок. Опановуйте нові навички, займайтеся саморозвитком, тому що будь-яка вправа для мозку краще, ніж розумове розслаблення.

Як покращити пам’ять: практичні поради та чи варто пити таблетки

Дата публікації: 21.09.2021 img Поділитися