Сім'я Стосунки

Як пережити болісне розлучення

Прийняття того, що ваш шлюб закінчився – це перший крок до відкриття нового майбутнього. Його пережити непросто, але якщо дотримуватися цих порад, горе через невдалий шлюб не буде таким важким.

Крапки над «і»

Щоб пережити розлучення з чоловіком необхідно з тим самим чоловіком по душам поговорити. Іноді відносини в парі не дозволяють вести задушевні розмови, але непогано б переступити через образи, сісти один навпроти одного, накрити стіл, поставити пляшечку горького коньяку і наостанок згадати, як вам було добре і що пішло не так.

До речі, часто після таких від задушевних бесід питання розлучення відсувається на невизначений час або зовсім зникає. Але сильно розраховувати на такий розклад не радимо.

Ваше завдання – гідно попрощатися з сімейними відносинами і колишнім чоловіком, з гордістю дати йому піти і дозволити почати нове життя. Така бесіда може носити також абсолютно практичний характер, зокрема, бесіди про суму аліментів, поділ майна та питання місця проживання спільних дітей. Дуже важливо прощальний вечеря вести на рівних, спокійних тонах. Навіть якщо вас гризе образа, не дозволяйте їй виплеснутися, будьте стримані і триматися на висоті.

Звичайно, в ідеалі залишитися з колишнім чоловіком в стримано-приятельських стосунках, а якщо немає – то просто сприймайте його як людину, якого можна викреслити з серця і думок, а не з минулого. Нейтральне ставлення до колишнього дозволить вам менш болісно пережити розлучення з чоловіком.

Працюйте над настроєм і захопленнями

Якщо ви врахували поради з першого пункту і вже погодилися мислити позитивно, то наступною вашим завданням стане прагнення зберігати гарний настрій кожен день. Посприяти цьому можуть нові захоплення. Почати можна з банальної ранкової зарядки, а краще – пробіжки по лісопарковій зоні. Вона добре прочищає мозок і в той же час надихає новими ідеями. Крім того, фізична активність допомагає тримати м’язи в тонусі, а тіло у формі, що безумовно важливо для жінки в будь-якому віці.

Щоб пережити розлучення з чоловіком чудово б виробити для себе формулу: пробіжка вранці, робочий день і вечірнє тренування духу, тіла або розуму. В останньому вам можуть допомогти відвідування занять з танців або йоги, а також курсів, наприклад, малювання, шиття, в’язання та інше.

Дуже часто у жінок після розлучення різко з’являється прагнення до самореалізації, яке раніше було приглушено інстинктом хранительки домашнього вогнища. Зважаючи на це, у розведених дам відкриваються нові таланти і завзяття, які не можна ігнорувати. Спробуйте почитати в Інтернеті про різноманітних видах спорту і розвитку. А раптом ви природжена вершниця або скелелаз? Може бути, ваші сумні думи – потужний каталізатор натхнення, який допоможе вам написати дивовижну книгу або написати повну сверхсмысла картину маслом. Щоб пережити розлучення з чоловіком не тисніть в собі потяг до нового, розвивайтеся і шукайте свою стезю.

Нові відносини

Життя крутиться, як колесо… а після падіння, злети, зазвичай, не змушують себе чекати. Напевно пережити розлучення з чоловіком дуже скоро вам допоможе новий чоловік, який стане для вас надійною опорою і фундаментом для будівництва якісно нових, міцних сімейних відносинах. Просто вірте в себе і нічого не бійтеся. Не відмовляйте чоловікам, які надають вам знаки уваги в страху знову обпектися і тоді у вас вийде не тільки пережити розлучення, але і знайти нове щастя.

Дата публікації: 01.11.2019 img Поділитися