Дім Садиба

Як оформити вітальню у скандинавському стилі

Скандинавський стиль в інтер’єрі досить популярний. Він вигідно поєднує в собі легкість і простоту, затишок і свободу для уяви, самобутність і в той же час актуальність. Ось чудові варіанти віталень у скандинавському стилі…

Оформити вітальню в скандинавському стилі дуже просто. Такий дизайнерський напрямок в оформленні інтер’єрів дуже комфортний для сучасного житла.

Для скандинавського стилю в інтер’єрі характерне використання лаконічних, витончених форм і конструкцій, які виконані з багатошарової деревини. Меблевий інтернет-магазин Mebelist пропонує якісні матеріали, універсальність, простоту форм і ніжну кольорову гаму.

Інтер’єр в скандинавському стилі завжди виконаний в світлих пастельних тонах, має невелику кількість декоративних елементів, матеріали завжди прості і натуральні.

Для облаштування кімнати в цьому напрямку досить дотримуватися кількох принципів: 

1.Колірна палітра

Основою скандинавського стилю, безумовно, вважається білий колір. Адже тоді кожен елемент інтер’єру не залишається непоміченим. Сама легкість і простота полягає в використанні великої кількості білого кольору і природного світла. Але білий не є панацеєю, вітається використання різних пастельних кольорів. Це може бути і ніжний блакитний або світло-зелений, і всі відтінки бежевого чи коричневого. Щоб додати інтер’єру динамічність і правильно розставити акценти, дизайнери радять використовувати насичені відтінки синього, зеленого і червоного.

2. Якість матеріалів

Цей стиль передбачає використання натуральних матеріалів. Натуральна шкіра, різні види хутра, камінь і, звичайно ж, деревина підкреслює близькість до природи скандинавського стилю. Гарно впишеться в інтер’єр якісний метал або ж скло, проте використання пластика може зіпсувати все. Штучні матеріали можуть бути використані тільки в тому випадку, коли вони добре імітують натуральні.

3. Меблі – прості й максимально комфортні

Меблювання  вітальні  у скандинавському стилі має бути простим. Складні багаторівневі конструкції займають багато місця й непритаманні для такого дизайну.

Меблі в скандинавському стилі відрізняється не тільки красою, але й високою функціональністю. Вони мають бути виготовлені з хороших матеріалів, переважно світлих відтінків деревини. Столи, тумби, шафи мають бути простої форми й без зайвого декору.

Крім зовнішнього вигляду, меблі в скандинавському інтер’єрі завжди багатофункціональні. На перше місце виходять не тільки декоративні якості, скільки зручність для проживання. Використовується велика кількість містких шаф, полиць, різних ніш. Меблі можуть бути як світлих відтінків, так і темних. Наприклад, велика шафа темного кольору буде відмінним яскравим акцентом. Головне, щоб меблевий гарнітур був з натуральної деревини і якісно виконаний. М’які меблі рекомендується вибирати з оббивкою з натуральних тканин.

Декоративні елементи

Скандинавський стиль в інтер’єр вітальні виглядає дуже органічно, бо він досить практичний й простий в догляді і його легко декорувати. Можна використовувати деталі складної форми, але за кольором вони будуть спокійними і приглушеними. Приміром, гіпсові деталі, акуратні вази.

Обридлу обстановку легко оновити використовуючи лише кілька нових картин і замінивши деякі декоративні елементи. Щоб організувати бібліотеку не доведеться закуповувати безліч спеціальних шаф, досить зробити відкриті полиці і розкласти книги.

 

Дата публікації: 18.11.2020 img Поділитися