Дім Садиба

Як легко почистити лоток для порошку від пральної машини

Ви перете, мабуть, щотижня. А як часто миєте лоток для порошку? Він чистий? Гляньте, і якщо ні – неодмінно почистіть! Як і чим – читайте далі

Відсік для прального порошку потребує особливого догляду. Після кожного прання його треба діставати, протирати і залишати відкритим, щоб він висох і провітрився. Але, чесно, хто так робить?

Більшість людей згадує про те, що час почистити лоток для порошку, тільки тоді, коли він погано закривається від налипання порошку. Або ж стає таким брудним та пожовклим, що муляє очі.

Якщо у вас теж брудний або пожовклий контейнер для прального порошку, отже, його пора відмити і повернути первозданний вигляд.

Не варто використовувати ацетон, бо він має надто різкий запах і навіть може роз’їсти пластмасу. Не дуже підходить й оцтова кислота.

Зробіть суміш для чищення із 3 ст. ложок соди, 50 мл перекису водню і тертого господарського мила. Дістаньте лоток, нанесіть суміш для чищення за допомогою зубної або іншої щітки. Чистість щіткою кожні 5 хв, а через пів години змийте під проточною водою. Дайте повністю висохнути.

Дата публікації: 27.01.2021 img Поділитися