Сім'я Стосунки

“Я так більше не можу”: 5 причин, через які чоловік може піти від вас

Іноді одного тільки почуття буває мало для міцних відносин. Адже за щасливою парою стоїть велика робота над собою. Хочете знати, чому представники сильної статі кидають своїх коханих? Ми зібрали 5 головних причин.

Є ситуації, в яких легше відпустити, ніж намагатися утримувати. Але в більшості випадків жіноча мудрість може допомогти змінити і зберегти відносини. Почитайте уважно, і, можливо, відповідь на своє питання знайдете саме тут.

  • Ви стали іншою. Тривалі стабільні відносини часто розслаблюють, і жінки вже не приділяють достатньо часу для догляду за собою і підтримці «вогню». Адже здається, що всі труднощі вже пройдені, і коханий повинен приймати вас такою, як є. Частково це правда, але почуття і емоції вимагають постійного підживлення. Частіше згадуйте про те, як все починалося, надихайтеся і вносьте нотки новизни на вже сформовані відносини.
  • Проблеми у спілкуванні так і залишилися невирішеними. Часто дівчата дуже звеличують себе, вважаючи, що чоловік зобов’язаний їх розважити, захопити, розговорити. Спілкування в такому випадку зводиться переважно до жіночих тем, обмежуючись питаннями про роботу та фінанси для партнера. У підсумку виходить нерівноправний діалог, тему для якого вибирає переважно жінка. Не дивно, що другій стороні дуже скоро стає нудно і нецікаво.
  • Він не відчуває своєї цінності. Всім необхідно визнання своєї значущості, в тому числі і партнеру. Якщо всьому, що він робить, не надається особливого значення, навряд чи чоловік буде продовжувати перебувати в таких відносинах. Навіть якщо його амбіції та цілі здаються вам не зовсім виправданими, не особливо заслуговують на похвалу, все одно підтримуйте. Адже все це робиться для пари, а не для себе особисто.
  • У нього немає особистого простору і часу. Коханий готовий на багато що заради своєї дами серця, але і йому хоч іноді потрібен відпочинок наодинці з собою. Завжди і скрізь удвох, а якщо партнер намагається усамітнитися – скандал. Дуже скоро у чоловіка дійсно може з’явитися бажання піти, адже особистий простір і час – невід’ємна частина нормальних відносин.
  • Ви отримуєте, але не віддаєте. Дисбаланс завжди руйнівний, адже загрожує моральним виснаженням одного з партнерів. Спочатку дівчина приймає залицяння, після очікує постійних знаків уваги, дозволяє себе любити, а натомість не дає нічого, крім інтимної близькості, вважаючи її гідним внеском у відносини. Але на одному сексі щастя не побудувати, тому важливо бути не тільки об’єктом бажання в сексуальному плані, а й другом і партнером.

Поряд з цим цілеспрямованим, амбітним чоловіком завжди повинна бути уважна і турботлива жінка, яка вірить у нього, націлена на саморозвиток, і тоді у нього точно не знайдеться жодної причини від неї піти.

Дата публікації: 21.03.2019 img Поділитися