Сім'я Стосунки

Вирахуйте свою формулу кохання

Потяг душі породжує дружбу, потяг розуму породжує повагу, потяг тіла породжує бажання. Поєднання трьох потягів породжує кохання.

Усім час до часу доводиться чути про те, що комусь не щастить у коханні. Гадаєте, причина в лихій долі? Зовсім ні. Дослыдник Олександр ВИСОЦЬКИЙ чотири роки розробляв власну «формулу кохання» і запевняє, що знайти свою половинку й створити щасливу сім’ю – просто.

Усе в природі має свою циклічність, біологічний ритм. Із цим ніхто сперечатися не стане. Ми всі живемо за біоритмом, який постійно повторюється. Ви, певно, помічали періодичні спади та підйоми сил. Наші фізичні, емоційні та інтелектуальні біоритми рухаються хвилеподібно.

Як дослідили учені, фізичні біоритми людини повторюються через 22 дні, емоційні – через 27, інтелектуальні – через 32. Користуючись цією інформацією, можна вирахувати власні ритми і, враховуючи їх, реально досягти великих результатів.

Олександр Висоцький зумів не тільки «розшифрувати», а й вирахував, що люди із подібними біоритмами утворюють щасливі та успішні союзи. Саме біоритмічна сумісність є основою його «формули кохання».

ВПІЗНАТИ ДОЛЮ

– Що спонукало вас вивчати біоритми?

– У студентські роки, на початку 1980-х, прочитав замітку, в якій йшлося про біоритми, як вони визначаються і розраховуються. Спершу досліджував власні біоритми, потім вивчав свою групу, а згодом прорахував сумісність сімейних пар однокурсників. І пішло-поїхало: розрахунки, аналіз, людські долі… Усі мої висновки ґрунтуються на власних спостереженнях, вони з життя, а не з чужих книжок. Адже досі знання про біоритми ніхто не систематизував і не досліджував. Я – свій вчитель і піддослідний.

– Як часто справджуються ваші прогнози?

– Аналіз біоритмів не може спрацювати чи ні. Це як серце: воно б’ється безупинно незалежно від нашого бажання. Питання в тому, чи хочемо ми користуватися знаннями про біоритми і чи вміємо це робити. Є спад інтелектуальної, емоційної чи фізичної активності, а є підйом. Я це враховую, мені воно значно спрощує життя. Візьмемо, наприклад, спорт. Інколи спілкуюся із тренерами й розраховую біоритми спортсменів – коли в них спад сили, а коли підйом. Таким чином, можна запросто визначити, коли він зможе досягти найбільшого результату у змаганні чи провалити його.

– Що робити, якщо біоритми перебувають на мінімумі?

– Зазвичай у цей період жодні справи і починання не вдаються, таке враження, ніби загруз у болоті. Зарадити цьому годі, природу не перехитруєш. Тому краще просто перечекати деякий час, поберегти нерви та здоров’я. На моє переконання, стежити за своїми біоритмами – це така ж потреба, як чистити зуби зранку. Якщо людина потрапляє у такт своїх біоритмів – усе складається позитивно. Коли ж іде наперекір – нічого путнього з того не виходить.

– Яким чином особисте щастя залежить від біоритмів?

– Ще у давньоіндійському трактаті «Гілки персика» було написано: «Є три джерела потягу людини: душа, розум і тіло. Потяг душі породжує дружбу, потяг розуму породжує повагу, потяг тіла породжує бажання. Поєднання трьох потягів породжує кохання». Знайти свою ідеальну пару не так складно. Кожна десята людина має сумісні з нами біоритми.

– Коли в людей сумісні біоритми – отже, вони будь-що будуть щасливими у шлюбі?

– Не можна все міряти самими біоритмами. Щоб передбачити майбутнє стосунків, треба також врахувати астрологію та психологію. Однак коли трапляється, що один в ліс, а другий по дрова, навіть за ідеальної сумісності біоритмів міцних стосунків не побудуєш. Любов є доти, доки люди намагаються віддавати один одному. Коли хтось починає користуватися іншим, жодна сумісність біоритмів не врятує.

– А якщо біоритми не збігаються – шлюб приречений?

– Я знаю таку сім’ю, у якій біоритми чоловіка й дружини абсолютно різні. Одначе вони ніколи не конфліктують і з боку мають вигляд ідеального подружжя. Проте це радше виняток, ніж правило. Коли люди не сумісні у своїх біоритмах – в одного спад, а в іншого піднесення, – нічого хорошого з тих стосунків не чекай. Пара не зможе органічно співіснувати, буде лише мучитися. Один завжди тисне на іншого, а від цього страждає здоров’я. Люди можуть закохатися один в одного, та це не є гарантією, що через 20 років вони не стануть іншими, не зміняться їхні інтереси. Розлучення не є проблемою, а є розв’язанням багатьох проблем. Інша справа – дитина. Її потрібно «якісно» зачати, тобто у найоптимальніший для цього період. Тоді маля народиться здоровим, красивим і розумним. Цю дату зачаття також реально вирахувати за біоритмами партнерів. Таких днів може бути один-два на рік.

Перевірте свій шлюб на міцність

За сумісністю біоритмів Олександр Висоцький проаналізував стосунки у сім’ї. Відтак усі шлюби він поділяє на дев’ять типів.

1. Несумісні три біоритми. Людей не пов’язують почуття і бажання, а шлюб існує завдяки сексу, матеріальній вигоді чи звичці. Якщо спочатку виникають певні почуття, то доволі швидко вони «вивітрюються». Коли любов минула і не залишила ні дітей, ні спільного майна – сім’я розпадається.

2. Сумісні лише фізичні біоритми. Така сім’я існує завдяки фізичному потягу і сексуальному задоволенню.

3. Сумісні емоційні біоритми. Чудовий варіант для курортного роману, але не для шлюбу. Згодом чоловік охолоджується, інтимні стосунки не приносять великого задоволення, і кохання закінчується.

4. Сумісні інтелектуальні біоритми. Жінку може привабити розум чоловіка (або вміння говорити, що прирівнюється до останнього), але згодом до всього звикаєш, а душу нічого не гріє. Цей варіант сумісності підходить для дружби між чоловіком і жінкою.

5. Сумісні емоційні та фізичні біоритми. Існує значний фізичний потяг і взаємне сексуальне задоволення. У цьому союзі більше страждає чоловік.

6. Сумісні інтелектуальні і фізичні біоритми. У цьому разі жінці бракує кохання.

7. Сумісні інтелектуальні та емоційні біоритми. Повна дисгармонія інтимного життя. Це варіант дружби і співпраці на всіх рівнях.

8. Сумісні три біоритми (60–80%). Існують стабільність, теплота, взаєморозуміння. У людей, які задовольняються тим, що мають, – хороша сім’я, заснована на дружбі і співпраці.

9. Сумісні всі три біоритми (понад 80%). Такі пари можуть сказати, що ніхто нічого у коханні не розуміє: про почуття не треба говорити – потрібно любити! У цих сім’ях виростають розумні, гарні, здорові діти, які йдуть по життю легко й просто. Таких пар серед молодят лише 5%.

Дата публікації: 02.06.2017 img Поділитися