Здоров'я та краса Народна медицина

“Уже 9 років п’ю настоянку мухоморів – забула про рак, грип та застуду. Усі мої рідні перехворіли, а я – ні”

“Я з 2011 року, відколи мала рак, щороку раз на рік п’ю настойку мухомора. І помітила, що взагалі перестала хворіти на сезонну застуду. Так і цього року: всі мої рідні перехворіли на грип, а я – ні”.

“Коли я захворіла на рак, хапалася за кожну соломинку, – розповідає Наталія Михайлюк. – Всі знайомі і рідні приходили зі своїми рецептами і порадами. І одного разу прийшла мамина знайома і дала мені пляшечку з настоянкою мухомора. Я тоді пила дуже багато ліків, але тільки не мухомори. Жінка вбила мені в голову, що її знайомий одужав і живе після раку. І все завдяки настоянці мухомора. Звісно, я не повірила і зробила операцію.

А потім я консультувалася у професора-онколога і запитувала про настоянку мухомора. І він мені сказав, що настоянка не вбиває повністю рак, а просто не дає йому поширюватися. Я робила операцію у 2011 році і відтоді щороку п’ю настоянку мухоморів. І при цьому не хворію на грип. Мені казали, що мухомор допомагає, але я не вірила. А тепер переконалася.

Настоянку роблю таким чином: 250 г шапок червоного мухомора заливаю 750 г г горілки або самогонки. 40 днів настоюю у темному місці, раз на тиждень збовтую. Приймаю настоянку один раз на рік (навесні або восени). П’ю від 1 до 30 крапель (щодня на 1 краплю більше), а потім від 30 до1 (щодня на 1 краплю менше). Сьогодні п’ю 1 краплю, завтра 2, післязавтра 3 і т.д. А після 30 крапель починаю відлік назад: 30, 29, 28… Настоянки виходить багато, тому я її ще роздаю”.

Читайте також:

Дата публікації: 29.04.2020 img Поділитися