Вазони Садиба

У вас відпустка. А що робити з вазонами?

Якщо у вас попереду відпустка і ви не знаєте, кому довірити догляд за кімнатними рослинами, скористайтеся нашими порадами.

Що робити з вазонами, коли їдете у відпустку?

1. Налити води в піддони горщиків. Цей спосіб не зовсім прийнятний для ніжних рослин, що загнивають, коли навіть невеликий надлишок вологи.

2. Захист із моху. Горщики з квітами опустити на трохи у воду, відтак вийняти, дати воді стекти і вкрити землю мохом. Допомагає на 6–8 днів.

3. Два в одному. Глиняний горщик із рослиною поставити у більший, наповнений мокрим мохом. На дно більшого поставити кілька підставок, між ними – мох і вода, між стінками горщиків – мох.

4. Зрошування за допомогою вовняних ниток. Банку з водою поставити вище за вазон, один кінець пасма вовняних ниток треба закріпити у воді, інший – закопати на 4–5 см у землю в горщику. Цей метод варто перевірити до від’їзду, щоб пересвідчитися, чи надходить вода, чи не капатиме вона на підвіконня або на підлогу. Плюс цього методу – з однієї банки можна підвести воду до кількох вазонів.

5. Метод посудини, що капає. На горщик ставлять догори дном посудину (скажімо, пластикову пляшку) з майже закритою кришкою. Багато води не викапає – доведено на практиці. Однак теж варто поекспериментувати з різними пляшками та отворами А можна придбати у квітковій крамниці прилад, що діє за таким принципом, – флорматик.

Дата публікації: 17.07.2017 img Поділитися