Це варто прочитати всім хто вагається, чи варто вирушати в подорож

А подорож разом з близькими людьми подвійно цілюща – вчені все виміряли і підрахували.

Їхати. Однозначно.

Навіть якщо грошей мало, навіть якщо часу немає – краще все ж поїхати в подорож. Це так званий «географічний спосіб» боротьби з депресією і хворобами. І допoмагає відмінно – вже через два дні перебування в «іншому місці» симптоми депресії починали зникати, – навіть після тяжкої втрати. Через два дні перебування в іншому місці 89 відсотків людей відчували себе набагато краще – і морально, і фізично. І на 20 відсотків знижувався ризик серцевого нападу – навіть завдяки зовсім коротенькій поїздці.

Під час поїздок відбувається оновлення в нейронах мозку, забувається погане, завантажуються нові враження. Так що приказка «від себе не втечеш» – вона про інше. А втекти від хвороб і передчасної смерті цілком можна. А подорож разом з близькими людьми подвійно цілюща – вчені все виміряли і підрахували.

Так що «географічний спосіб» треба застосовувати, наскільки фінанси дозволяють і час. Іноді і двох днів досить, щоб поліпшити свій стан. Клопоти подорожі забудуться, а враження – залишаться на все життя.

«Полювання до зміни місць» – не проста забаганка, а гроші ви не розкидаєте, а вкладаєте в своє здоров’я, психічне і фізичне. «Географічний спосіб» застосовують при лікуванні важких депресій, неврозів, різного роду залежностей … І застосовувати цей спосіб приємно! Антидепресанти куди дорожче коштують, ніж невелика приємна подорож …

Так що їхати варто!

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook