Культура Сім'я

Тільки подивіться: найкрасивіші екранізації “Попелюшки” в історії

Чудова колекція фільмів про Попелюшку. Обов’язково подивіться.

Вже у вересні на Amazon Prime Video вийде “Попелюшка” — черговий ремейк культової казки, який має стати одним із найяскравіших як мінімум через його зоряний склад. І поки ми в передчутті того, якою феєю-хресною виявиться Біллі Портер і як з роллю Попелюшки впоралася Камілла Кабельо, vogue.ua згадує найкрасивіші екранізації казки в історії.

“Попелюшка”, 1914

Уявити тільки! Екранізація “Попелюшки” 1914 року. Ще чорно-біле і німе кіно представляє глядачеві нетрадиційний погляд на казку. З багатьох чудових моментів особливо зачіпає візит сестер до ворожки і пропозиція стратити мачуху, коли важке життя Попелюшки набуває розголосу. Звісно, історія має щасливе завершення, але загальний настрій фільму залишає дивний післясмак.

Кадр із фільму “Попелюшка” 1914 року

“Попелюшка”, 1950

Цей мультфільм від Disney подарував нам усталений образ Попелюшки, яка скромно з’явилася на балу в пишній блакитній сукні, із зібраним волоссям і в обідку. Абсолютно точно можна стверджувати, що навіть якщо ви жодного разу не дивилися чого-небудь, пов’язаного з казкою, то з цією героїнею ви знайомі як мінімум заочно.

Кадр із мультфільму “Попелюшка” 1950 року

“Історія вічного кохання”, 1998.

Дрю Беррімор в ролі Попелюшки і Дугрей Скотт у ролі принца Генрі — найкращий тандем, який гарно збігся з дещицею комедії, розкішними костюмами, історичними декораціями і чудовою красою й харизмою акторів.

Кадр із фільму “Історія вічного кохання” 1998 року

“Ще одна історія про Попелюшку”, 2008

Сучасна адаптація про життя американських підлітків, де казка про Попелюшку — це не більше, ніж метафора. Так, Селена Гомес у ролі “Попелюшки” Мері Сантьяго поєднує захоплення танцями, навчання, роботу в кав’ярні і виконання примх мачухи, мріючи про краще життя. Після різних перипетій і злегка перебільшених моментів, притаманних американським комедіям, історія закінчується добре (в найкращих традиціях жанру).

Кадр із фільму “Ще одна історія про Попелюшку” 2008 року

“Попелюшка”, 2015

Неймовірно красива екранізація Disney з неймовірно талановитим акторським складом: Лілі Джеймс, Річард Медден, Кейт Бланшетт, Хелена Бонем Картер і Кеннет Брана. Сюжет цієї “Попелюшки” найбільше відповідає класичному сприйняттю казки і максимально збігається з очікуваннями.

Кадр із фільму “Попелюшка” 2015 року

Джерело

Дата публікації: 07.09.2021 img Поділитися