Свято наближається: як красиво прикрасити новорічну ялинку

Як і чим прикрасити новорічну ялинку, як правильно її розмістити та який стиль декору підібрати для 2022 року – Синього (Чорного) Водяного Тигра.

Декорування ялинки – справжнє мистецтво, із цим погодиться кожен, хто хоч раз її вбирав. Багато хто в цій справі покладається на інтуїцію та власне почуття прекрасного, не знаючи про існування різноманітних стилів та технік.

Як визначити місце для новорічної ялинки

Як правило, в кожному будинку є традиційне місце для новорічної ялинки, а у когось жива ялина взагалі цілий рік зростає у дворі або в вазоні. Згідно феншуй – стародавнього китайського вчення про гармонію людини і природи – кожному місцю в оселі властива певна енергетика. А значить, від того, де ви розташуєте святкову ялинку, залежить, що саме ви «притягатимете» до будинку. Подумайте про найнеобхідніше, що буде важливим у прийдешньому році, і виберіть, куди поставити ялинку:

  • Якщо найважливішим для вас є здоров’я, ставте у центр кімнати, куди стікається вся життєва енергія.
  • Ви зосереджені на стосунках у сім’ї? Тоді найкраще розмістити святкове дерево на сході.
  • У пріоритеті добробут, підвищення доходу та грошовий достаток? Поставте ялинку на південному сході.
  • Суспільне визнання та всесвітня слава можуть бути реалізовані, якщо дерево стоятиме на півдні.
  • Тим, хто шукає другу половинку і ставить в основу любовні відносини, краще вибрати місце на південному заході.
  • На заході Крістмас Трі варто розміщувати, якщо ви чекаєте на поповнення в сім’ї.
  • Любителям пригод та подорожей незвіданими країнами краще поставити дерево на північному заході.
  • Якщо у 2022-му ви націлені на успіх у справах та кар’єрне зростання, розмістіть ялинку на півночі.
  • Тим, хто навчається та ставить у пріоритет нові знання, краще встановити ялинку на північному сході.

За таким же принципом можна розміщувати прикраси на самій ялинці і прикрашати квартиру. Наприклад, мішечку з монетами, щоб залучити до життя багатство, ідеальне місце на південному сході.

В якому стилі одягати новорічну ялинку

Вибравши місце для своєї красуні-ялинки і розібравшись з головними правилами декорування, подумайте про стилі. Багато хто віддає перевагу наряджанню ялинки під впливом натхнення – виходить красиво і нарядно. Але якщо ви хочете, щоб ваше новорічне дерево мало свою особливу цікавинку, підбирайте прикраси таким чином, аби вони вписувалися в один з основних стилів новорічного дизайну.

Класичний

Класичне оформлення новорічної ялинки передбачає використання кульок двох-трьох відтінків однакових розмірів та однотонних світлодіодних гірлянд. Оскільки 2022 присвячений Синьому Водяному Тигру, рекомендуємо в оформленні ялинки вибирати біло-сріблясту, золотисту або блакитну гаму. Можна додати один-два спокійні пастельні відтінки або, якщо тяжієте до теплої класичної палітри, поєднуйте золото з червоним і зеленим.

У ролі ялинкових прикрас у класичному дизайні можуть виступати не лише традиційні кулі. Для оформлення ялинки використовуйте іграшки різних форм: зірочки, серця, коробочки, бурульки. У рік тигра актуальними будуть прикраси у формі тигренят або з помаранчево-чорним смугастим принтом.

Блискуча мішура замінюється стрічками, намистом і стрічками, але без блиску не обійдеться: додати сяйва допоможуть паєтки і дрібні блискітки. Для класичного оформлення важлива густота гілок – чим ялинка густіша і пишніша, тим краще. Безпрограшний варіант в даному випадку – рівномірно пишна штучна ялинка, з якою вам не доведеться думати, як заповнювати прогалини.

Скандинавський стиль

Друге ім’я скандинавського стилю – стриманість. Він не рясніє гірляндами всіх кольорів, в ньому домінують холодні відтінки і прикраси з натуральних матеріалів (дерево, мішковина, шишки, жолуді), які будуть чудово виглядати на живій ялинці.

Тим, кому більше імпонує штучне дерево, пропонуємо купити ялинку білого кольору та прикрасити її синіми, червоними, зеленими, сріблястими та золотими іграшками.

Еко-стиль

Зараз в тренді прикраси, зроблені своїми руками з натуральних матеріалів. У хід може йти все: гілки, шишки, кава, крупи, солома, квіти і листя з гербарію, спеції (кориця, гвоздика, бадьян), сушені дольки цитрусових і не тільки. До речі, процес створення такого декору – справжнє задоволення, особливо якщо залучити до нього всю сім’ю.

Однією з варіацій еко-стилю є популярний нині рустик, в якому переважають дерев’яні елементи, природні коричневий і зелений кольори. Акцентними можуть стати відтінки червоного і золотого, бежевий, сріблястий або білий.

Кантрі

Стиль кантрі добре знайомий з різдвяних американських фільмів. Кулі, світлодіодні гірлянди, свічки, олені, шкарпетки для подарунків і традиційна червоно-біла клітка в декорі. При цьому варто уникати блискіток, неприродних кольорів і мішури. Ідея кантрі – в тому, щоб створити максимально затишну атмосферу заміського будинку. Домогтися цього легко за допомогою теплої колірної гамми, м’яких фактур і, наприклад, в’язаних іграшок під ялинку.

Ретро-стиль

Тим, у кого Новий Рік незмінно асоціюється з щасливими днями дитинства, пропонуємо зануритися в відповідну атмосферу в ретро-стилі. Саме час дістати з комори фігурні іграшки «малинка», «Снігуронька», «зайка», «потяг». Прикрасити ялинку можна також мішурою, серпантином і, звичайно, дощиком! Доповнити всю цю красу можна дитячими масками, старими плюшевими іграшками, цукерками та розписними пряниками. Вінтажні іграшки будуть красиво виглядати і в інших стилях, наприклад, європейському або кантрі, але вони повинні максимально виділятися на тлі однотонних куль.

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook