Відпочинок Цікаво

Суші з доставкою: на що звернути увагу, обираючи заклад

До вибору закладу, де замовити доставку суші, потрібно підійти ретельно та прискіпливо. Адже від якості продуктів, які будуть використані для приготування страви, безпосередньо залежить здоров’я ваше і ваших близьких. А від сервісу доставки – ваш настрій!

Щороку замовлення суші додому або на офіс стає дедалі популярнішою послугою. Причин кілька. По-перше, це смачно, суші та роли люблять майже всі, можна обрати різноманітні сети, де кожен знайде саме те, що йому до вподоби. По-друге, це ситна і навіть досить корисна страва. По-третє, це дуже зручно, адже не потрібно вигадувати, що приготувати на святковий стіл або чим пригощати гостей. А головне не треба стояти біля плити – достатньо зателефонувати і зробити замовлення.

Сьогодні послуга доставки готових страв доступна практично у кожному місті. Можна замовити суші у Харкові або Києві, а також в інших обласних центрах і навіть у невеликих містечках та райцентрах. Але перед тим, як робити замовлення, потрібно правильно вибрати заклад, де будуть готувати для вас суші.

До вибору закладу потрібно підійти ретельно та прискіпливо. Адже від якості продуктів, які будуть використані для приготування страви, безпосередньо залежить здоров’я ваше і ваших близьких. А від сервісу доставки – ваш настрій!

Як вибрати службу доставки суші

 1. Надавайте перевагу закладам, які спеціалізуються на виготовленні суші і їх доставці. Якщо зробити замовлення у звичайному ресторані в час пік, найімовірніше, очікувати замовлення доведеться довше, а якість суші може бажати кращого.
 2. Уникайте закладів із псевдо японською кухнею. Навряд вам запропонують якісні страви, якщо там готують «суші з крабовими паличками» або «місо суп із печерицями».
 3. Почитайте відгуки про заклади у вашому місті. Це можуть бути відгуки і рейтинг у Google або у соцмережах. Обов’язково передивіться, чи немає згадок про несвіжі або неякісні продукти.
 4. Зайдіть на сайт закладу. Компанія, яка дбає про свою репутацію, має сайт і сторінки у соцмережах. Якщо на рекламному банері тільки номер телефону – є підстави сумніватися, що вам доставлять якісні страви.
 5. Зверніть увагу на час доставки. У деяких закладах замовлення потрібно зробити завчасно (за 1, 3 і більше годин), особливо у святковий період, коли великий ажіотаж. У деяких закладах у разі запізнення кур’єра клієнт може отримати роли або доставку безкоштовно.
 6. Дізнайтеся, чи передбачені у закладі бонуси для постійних клієнтів, спеціальні пропозиції до Дня народження або свят, акційні сети тощо.
 7. Зверніть увагу на те, якій упаковці доставляють суші, кількість паличок, чи безкоштовно додають соєвий соус, імбир та васабі.

Як обрати оптимальний суші-сет

Більшість закладів пропонує дуже широке меню з багатим асортиментом різних суші та ролів. Тому важливо не розгубитися та зробити правильний вибір. Врахуйте такі моменти:

 • Скільки осіб буде за столом. Для двох буде достатньо набору з 4-5 позицій. А якщо у вашій компанії п’ять і більше людей, обирайте найбільший сет.
 • Якщо ви замовляєте суші вперше і ще не маєте «фаворитів», обирайте найпопулярніші сети. Безпрограшний варіант – роли Філадельфія і Каліфорнія, вони смакують багатьом. При наступному замовленні обирайте улюблені суші та роли, а також замовляйте на пробу одну порцію тих, які ще не куштували.
 • Хочете посмакувати щось новеньке – зробіть міксоване замовлення: зверніть увагу на набори, до складу яких входять різні роли, класичні і смажені, спайсі, перевертні та інші. Ви скуштуєте максимальну кількість за один раз. До того ж це ще й дешевше, ніж купувати окремі порції.
 • Обов’язково читайте склад. Не замовляйте ті, у складі яких є продукт, який ви не любите або маєте на нього алергію. У якісних суші кожен інгредієнт буде відчуватися.
 • Зверніть увагу на акційні пропозиції від закладу. Це може спец пропозиція до певного свята або просто дня тижня. Іноді вигідніше замовити дорожчий набір суші, але при цьому отримати безоплатну доставку.

 

Дата публікації: 29.12.2021 img Поділитися