Стервоскоп для дорослих! Саме час з’ясувати, яке ти стерво за знаком Зодіаку

Які жінки за знаком Зодіаку найбільші стерви, читайте у матеріалі. Це вас вразить!

Козеріг – Прискіпливе стерво

Панянки-Козероги перетворюються на чудовиськ тільки і виключно в тому випадку, якщо щось іде не за планом. Саме тому деякі вважають, що Козеріг – еталонне стерво, а деякі – що Козероги, навпаки, стервозності взагалі позбавлені. Ось що цим наївним людям ми пояснюємо: вам, котики, просто пощастило жодного разу не виявитися у панянки-Козерога на шляху. І, до речі, ми радимо вам продовжувати в тому ж дусі. Тому що режим стерви у панянок-Козерогів особливий: вона прискіпливо і акуратно пропиляє вам череп і повільно виїсть мозок. Чайною ложечкою.

Водолій – Раптове стерво

Панночці-Водолію хтось сказав, що стервом бути круто, і вона тепер дуже хоче ним бути, але не знає, як. Але дуже, дуже старається. А світобудова звикла винагороджувати старання Водоліїв і виконувати всі їхні бажання – рано чи пізно, так чи інакше. Зазвичай виходить «пізно» і «інакше». Десь на вісімдесятому році життя панянки-Водолія. Саме тоді вона сідає на лавочку біля під’їзду і починає пильно обчислювати маргіналів, п’яниць і жінок легкої поведінки серед сусідів. А до цього часу Водолій – найбільш нестервозний знак, це факт.

Риби – Прирождене стерво

В тому сенсі, що Рибка правда народжується стервом і нею ж вмирає, це її природний стан. А все інше – удавання, тому що Рибка ще й природжена актриса. Але важливо розуміти, що вічно ховати справжнє обличчя під маскою не здатний ніхто, навіть панночка-Риби, так що пережити напад риб’ячої стервозності доведеться кожному наближеному. З іншого боку, природжена стервозність – це вам не награна: вона і переноситься якось легше. Ну ось, наприклад, як стихійне лихо. Воно, звичайно, штука вкрай неприємна, але жертви точно знають: вони ні в чому не винні і нічого не можна було вдіяти. Що вже тут переживати, треба дивитися на це філософськи: вижили – і слава Богу.

Овен – Безцеремонне стерво

Панянки-Овни не визнають ніяких правил гри: запросто б’ють лежачого, причому в най-найхворіші точки, і контрольний удар в пах теж оформлять неодмінно. З іншого боку, стервозність Овна – штука як убивча, настільки ж і блискавична. В тому сенсі, що і наздоганяє жертву раптово, і відпускає швидко. Через п’ять хвилин панянка-Овен знову стає лапочкой. До наступного разу.

Телець – Обачливе стерво

Еталонна «меркантильна жінка». Якщо вчасно не підкидати до ніг панночки-Тельця різноманітні життєві блага, то можна дізнатися, що таке стерво 80 рівня. І, запевняємо, це знання нікому не сподобається. Але будемо чесними: щоб панночка-Телець всерйоз показала, на що вона здатна, її потрібно довго доводити. Дуже довго. Приблизно кілька років. Але, якщо вже довели, розгорнути її в зворотне положення не вийде. І втекти не вийде. Взагалі більше нічого не вийде. Memento mori.

Близнюки – Стерво-хуліганка

Баришня-Близнюки стає стервом не на заклик серця, а з любові до мистецтва. Тобто прикидається. Але зате так, що справжні, природні стерви на її тлі виглядають безневинними овечками. Розтоптану жертву підніме, обтруситься і скаже: «Ха-ха, купився, купився! Я пожартувала взагалі-то». Ну, а що такого, весело ж. Правда не факт, що жертві буде чим осмислити сказане: якщо Близнюки включають режим стерви, мізки у жертви закиплять на п’ятій хвилині приблизно.

Рак – Благочестиве стерво

Ну, так вона сама про себе думає. Панночка-Рак уявляє себе природженим психологом і рятівницею заблукалих душ і абсолютно щиро вірить, що без її допомоги ці самі душі неодмінно загинуть в страшних муках. Вона не може такого допустити! Цих нещасних потрібно негайно врятувати і наставити на шлях істинний! Природно, нещасні протестують, і ось тоді панночка-Рак включає стерво: маніпулює, шантажує і навіть погрожує, причому віртуозно. Завдасть добро і заподіє користь, так-так. Добро має бути з кулаками.

Лев – Марнославне стерво

Деякі говорять, що насправді Левиці – благородні панночки, які щиро впевнені: стервозність – це дрібно і негідно. Підтверджуємо – це факт. Інша справа, що благородство Левиць поширюється тільки і виключно на найближче оточення, а потрапити туди не дано майже нікому. Все решта – це просто публіка. А якщо публіка просить… Важливий нюанс: «публіка просить» в розумінні Левиці – це публіка, яка взагалі є. В принципі. Хоча б один глядач. Навіть якщо він не те що нічого не просив, а просто проходив повз, Левиця йому неодмінно доведе, що вже вона-то – найстервозніше стерва в світі. Королева стерв. Богиня стерв! І тих, хто сумнівається якось не знаходиться, знаєте.

Діва – Стерво-кат

Холоднокровна, безжальна і невблаганна. Як то кажуть, нічого особистого, це просто її робота. Громадська. На добровільних засадах. При цьому Діва свято вірить, що ніколи не поводиться як стерво з людьми, які не вчинили нічого поганого. Так що якщо Діва поруч з вами включає стерво, значить, ви зробили щось дуже погане і вас чекає урочиста прилюдна страта. Не треба намагатися зрозуміти, за що вам це, не треба кричати, що кат помиляється: Діва і кат, і суддя. І звід законів і правил у неї теж свій, особливий. Нікому не відомий. Так що єдиний спосіб уникнути кари – заздалегідь померти.

Терези – Зневірене стерво

Панянки-Терези позбавлені стервозності абсолютно. Вони не розуміють, навіщо потрібно робити комусь погано, якщо можна зробити йому добре. Не те, щоб вони святі люди і ангели, бродять серед грішників, просто їм зазвичай лінь плодити зло, а добро у них виходить якось само собою. Проблема в тому, що це саме добро мало на кого діє. І ось тоді панночка-Терези, втомившись домогтися бажаного по хорошому, стає стервом. Проблема в тому, що панянки-Терези дуже довго вирішують, чи потрібно їм щось робити, але якщо вже вирішують, то роблять це ідеально. І стерви з них виходять такі ж. Ідеальніі. З усіма можливими опціями.

Скорпіон – Еталонне стерво

Об’єднує в собі риси всіх інших стерв відразу (ну, крім Раків і Терезів, зрозуміло). За стервозність панянок-Скорпіонів давно пора нагородити званням Почесного Вівісектора, тому що ріжуть вони завжди по живому. І зовсім не в ім’я науки. Панянки-Скорпіони і так прекрасно знають, як влаштовані душевні тельбухи нещасних людей. Їм просто подобається сам процес: маніпулювати і змушувати жертву робити те, що треба їй, Скорпіону. І, як тільки жертва починає це робити – негайно перестати її поважати і вимагати, щоб жертва робила протилежне. Будь чоловіком! Ну, а потім залишається трохи почекати, поки жертва остаточно з’їде з котушок, і можна братися за наступного нещасного, тим більше, що он уже черга вишикувалася. Профіт!

Стрілець – Скандальне стерво

Тонкі маніпуляції, інтриги, ходіння по головах – це все дуже нудно для Стрільця. Занадто дрібно і взагалі негідно. Панянки-Стрільці вважають, що зусилля потрібно докладати тільки тоді, коли впевнена, що досягнеш мети. Але вона зовсім не впевнена, що стервозною поведінкою і справді можна чогось досягти. Час, знову ж таки, доведеться витрачати, доведеться чекати, а Стрільці ненавидять чекати. А ось скандал – перевірений засіб: навіть якщо бажаного не доб’єшся, то пар гарантовано випустиш. А пару в Стрельцях, зауважимо, багато. Так що якщо панночка-Стрілець раптом поводиться, як стерво, то зберігайте спокій: нехай вона краще покричить, ніж лусне. Тому що якщо вона все-таки лусне, навряд чи хтось вціліє…

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook