Діти Сім'я

Старша, середня, молодша: як доля дитини залежить від порядку народження

Навіть в одній сім’ї діти часто настільки різні, що це дивує. Але їх характер і здібності залежать не тільки від індивідуального набору якостей, але і від черговості народження. Як же це відбивається на характері і долі дитини?

Первісток

Дитина успадковує і продовжує долю більш сильного батька. Перед нею стоїть завдання виправити помилки, допущені батьком і покращити родову карму. Він народжений стати кращою і вдосконаленою копією свого батька, чи буде це батько або мати, залежить від сили того чи іншого роду.

Саме тому первістки часто є спадкоємцями і продовжувачами сімейного бізнесу, це їхня програма – продовжувати справу батька. Первісток наділений силою і енергією роду, тому їм не можна залишати батьківщину і їхати далеко від рідної землі. Первістки завжди особливі діти, з сильною енергетикою.

Друга дитина

Друга дитина має меншу силу і енергію, але перед нею не стоїть завдання вирішувати родові проблеми. Зазвичай вони є продовжувачами долі більш м’якого батька, мають творчі нахили і таланти, швидко адаптуються до змін, легко підлаштовуються під обставини. В цілому, вони більш щасливі в житті.

Третя дитина

Третя дитина найбільш вільна, позбавлена сімейного вантажу, їй не потрібно відпрацьовувати карму свого роду. Це щасливі діти, які зберігають свою дитячу безпосередність протягом усього життя. Перед ними багато можливостей, вони можуть багато чого досягти. Третій дитині дістається найбільше батьківської любові, тому вона має ділитися нею зі старшими братами і сестрами.

Джерело

Дата публікації: 08.07.2019 img Поділитися