6 фраз, які змусять чоловіка з вами одружитися! Проста психологія і нічого більше…

Ви думаєте, що після фраз «Дорогий, у нас буде дитина» або «Я більше не можу чекати» чоловік побіжить з вами під вінець? Ой ні! Ці фрази можуть ще більше налякати вашого чоловіка. Тоді що йому потрібно говорити? І коли?

Статистика показує, що тривалий громадянський шлюб рідко закінчується шлюбом офіційним. Чоловіки одружуються або в перший-другий рік після знайомства, або… не одружуються ніколи. На вас.

Але є кілька важелів, один з яких – «чоловіча», раціональна логіка, керуючись якою ви все-таки можете змусити його піти у РАЦС саме з вами. Розберіться, що лякає в шлюбі вашого цивільного чоловіка, і дійте за принципом «від противного».

1. «Я не хочу пишне весілля»

Часто чоловіка зупиняє від одруження сама необхідність цього «ритуального» торжества – всі ці машини з ляльками, родичі з Харкова, набори каструль в подарунок і дурні конкурси тамади. Скажіть йому, що вам самій все це не треба, що ці пережитки минулого вас абсолютно не цікавлять, і що ви мрієте відразу після реєстрації сісти в літак і полетіти на острови з пальмами.

Розкажіть про свою подругу, яка прийшла на реєстрацію в джинсах і з пакетиком з тістечками. Звичайно, якщо насправді це не так, і ви з дитинства придумували собі фасон весільного плаття, то можна знайти розумний компроміс: наприклад: плаття – так, ресторан з родичами – ні.

2. «Мені не потрібна твоя квартира»

Буває так, що обпікшись в попередніх стосунках, чоловік боїться впустити в своє життя нову жінку саме з матеріальних причин.

Він не хоче втратити все, що заробив, якщо раптом доведеться розлучитися. Звичайно, це не дуже добре його характеризує (нам більше подобаються щедрі чоловіки), але поставте себе на його місце: чи готові ви ділитися своїм майном, якщо трапиться розлучення?

Для цих цілей вже не одну сотню років існують шлюбні договори, юристи та контракти. Скажіть своєму обранцеві, як би між іншим, що ви обома руками «за» шлюбний контракт, де буде записано – хто скільки чого отримає в разі розлучення, і що ви зовсім не претендуєте на його «багатства».

Можливо варіант, коли кожен залишається при своїх – це саме те, що йому потрібно. А, може бути, тут допоможуть більш серйозні психологічні прийоми.

3. «Коли ти одружуєшся, твоя кар’єра піде в гору»

І це не вигадки і не приваблива брехня, це статистика: одружених чоловіків активніше просувають на роботі і охочіше підвищують зарплату. Тому що в очах керівництва «одружений» – значить, «надійний», «грунтовний».

А «холостий» – значить непостійний, здатний зірватися з місця в будь-яку секунду. Одруженому чоловіку (а, можливо, вже і батькові) треба годувати сім’ю, платити іпотеку, тому він тримається за свою роботу і не втече при першій слушній нагоді. Тому відповідальну посаду швидше довірять чоловікові, що перебуває в офіційному шлюбі, ніж холостому.

Знайдіть офіційну статистику в різних сферах діяльності (чим ближче вони будуть до специфіки роботи вашого чоловіка, тим краще) і покажіть йому ці цифри. Наведіть приклади з життя. Цілком можливо, цей аргумент спрацює, як треба.

4. «Якщо у нас буде дитина, тобі доведеться її всиновлювати!»

Такі закони нашої країни: якщо жінка народжує дитину поза шлюбом, то її батько (навіть якщо він йому справжній батько, по крові) повинен пройти процедуру усиновлення, інакше офіційно він не матиме до малюка ніякого відношення.

А в офіційному шлюбі реєстрація дитини (свідоцтво про народження) проводиться за 15 хвилин. Тому, замість того, щоб оформляти сотню папірців, краще зареєструвати шлюб до народження дитини. Відомі історії, коли мати, народивши дитину, перебуваючи в стані післяродової депресії, вирішила відмовити в батьківстві своєму цивільному чоловіку.

Так, батько в одну мить позбувся власної дитини, і в цьому випадку жоден суд не в змозі нічого зробити. Звичайно, ця фраза нічого не дасть, якщо ви поки не плануєте заводити дітей. Але, якщо така можливість обговорюється, або, якщо ви просто не контролюєте ситуацію, цей аргумент може спрацювати.

5. «Якщо з тобою щось трапиться, мене не пустять до тебе в лікарню!»

Чоловіки боягузливі за своєю суттю, і вони дуже бояться залишитися без допомоги і підтримки, якщо трапиться якась непередбачена ситуація. Звичайно, мова не йде про видалення апендициту або струс мозку – в цьому випадку ви спокійно можете відвідувати страждальця.

Мова – про серйозніші нещасні випадки, коли хворого поміщають в реанімацію чи післяопераційну палату. І ось в цій ситуації до хворого допускають лише найближчих родичів. І, якщо за документами ви один одному ніхто, хоч і живете разом, припустимо, 10 років, доведеться йому лежати одному і нікому буде водички подати.

6. «Мені не потрібен штамп в паспорті, але мені немає кому заповісти свої мільйони!»

Звичайно, це жарт. Навіщо нам потрібен чоловік, який одружується заради мільйонів дружини? Але в цьому жарті є частка істини: всі фінансові або банківські справи дійсно легше вирішуються, коли подружжя складаються в офіційному шлюбі.

Починаючи з взяття кредиту та іпотеки (існують програми для молодих сімей з пільговою процентною ставкою), закінчуючи різними дорученнями, коли один чоловік може розпоряджатися грошима іншого.

Психологи стверджують, що в цивільному шлюбі є один глобальний недолік: скільки часу чоловік і жінка не прожили б разом, він без штампа в паспорті буде продовжувати вважати себе вільною людиною, а вона – вже давно вважає себе заміжньою жінкою.

Тому якщо ваш супутник не збирається на вас одружуватися і раз у раз відкрито заявляє вам про це, може, пора звернутися до сімейного психолога? А на дозвіллі подумайте: чи потрібна вам людина, яка не бачить з вами спільного майбутнього?

Можливо, ви просто даремно втрачаєте з ним свій дорогоцінний час, і ніякі фрази, які змушують чоловіка одружитися, зовсім не потрібні?

За матеріалами

Астрологія привороту! Як закохати в себе чоловіка по знаку Зодіаку

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook