Дім Садиба

Скільки коштує генеральне прибирання квартири в Києві

Вартість прибирання квартири у Києві залежить від таких факторів як кількість кімнат, заставленість, ступінь забруднення приміщення, якість миючих засобів та інше.

Вартість прибирання квартири у Києві залежить від таких факторів як кількість кімнат, заставленість, ступінь забруднення приміщення, якість миючих засобів та інше.

Прибирання квартири часом забирає багато сил і часу.

Якщо хочеться витратити їх на щось більш приємне і важливе, можна делегувати наведення порядку спеціальній службі. Але тоді постає інше питання – у скільки це все обійдеться?

Багато в чому це залежить від обсягу, типу робіт, а також від того, кому ви довірите цю задачу. Давайте спробуємо розібратися в тому, скільки коштує генеральне прибирання квартири в Києві. 

Скільки коштує прибрати квартиру в Києві?

Клінінгом займаються як приватні особи, так і компанії. Для кращого розуміння різниці цін на столичному ринку ми провели моніторинг і склали таблицю цін на послуги приватних домробітниць, конкурентів, цін в нашій компанії (в залежності від того, оберете ви одноразове прибирання або віддасте перевагу абонентському обслуговуванню).

Що таке додаткові сервіси і як вони впливають на вартість прибирання?

У представленій вище таблиці зазначена вартість разового прибирання, а також ціна послуги за передплатою, де також прописано кількість допів, які клієнт отримує від нашої компанії безкоштовно.

Допи або додаткові сервіси – це роботи, які не входять в базове прибирання, їх не потрібно проводити щодня (миття вікон, внутрішнього простору холодильника, духовки, пр.). Також до додаткових сервісів відноситься миття посуду, прасування. Якщо ви вибираєте разове прибирання, але хочете також замовити допи, в таблиці нижче вказана їх вартість.

Можна помітити, що ціни на послуги приватних домробітниць приблизно на 10% вище, ніж в компанії УБЕРЕМ, це пояснюється тим, що у співробітників, що працюють на фрілансі, як правило, немає постійної зайнятості.

Вони розміщують приватні оголошення на відкритих рекламних майданчиках, наприклад, OLX або Кабанчик, і отримують замовлення звідти.

У конкуруючих клінінгових компаній ціна нижче нашої на 35%, що пов’язано з окремою оплатою додаткових сервісів.

Як оплачується генеральне прибирання квартири?

Так як генеральне прибирання потребує індивідуальної оцінки обсягу і типу робіт, то і ціноутворення на нього трохи відрізняється.

Як правило, на об’єкт виїжджає бригадир для проведення попередньої оцінки. Також ціна прибирання може бути озвучена, якщо клієнт надішле фото, відео приміщення, надасть інформацію про матеріали, які необхідно буде очистити (наприклад, натуральне дерево, мармур, шкіра вимагають підбору особливих засобів для чищення).

Щоб ви могли самостійно розрахувати приблизну вартість генерального прибирання вашої квартири або будинку, ми склали таблицю з цінами за квадратний метр, нею можна користуватися і при розрахунку вартості клінінгових послуг в приміщенні після ремонту.

Як формується ціна на клінінгові послуги?

Ось основні чинники, що впливають на ціну прибирання:

 • число кімнат;
 • площа приміщення, які потрібно прибрати;
 • ступінь забруднення об’єкта;
 • заставленість приміщення (наприклад, якщо необхідно буде рухати меблі, вартість виросте);
 • вид миючих засобів, які будуть застосовуватися в прибиранні;
 • кількість персоналу (досить одного клінера або потрібна бригада).

Види прибирання

Базове прибирання

Для нього буде досить одного клінера. Базове прибирання передбачає виконання таких робіт:

 • витирання пилу з усіх поверхонь, включаючи високо розташовані, для цього може знадобитися стійка рівна поверхня, яку повинні підготувати клієнти;
 • витирання пилу під дрібними предметами, розташованими на поверхнях;
 • видалення стійких забруднень;
 • миття фасадів техніки і меблів.

Підтримуюче прибирання

Для цього виду робіт також буде потрібно один співробітник. Рекомендуємо замовляти цю послугу після того, як було проведене основне прибирання. Воно необхідне для підтримки чистоти в приміщеннях і відрізняється від базового наступним:

 • пил протирається тільки на рівні висоти росту людини;
 • витираються тільки легкі забруднення, найстійкіші не відмиваються;
 • дрібні предмети на відкритих поверхнях не піднімаються;
 • фасади меблів і гарнітур не витираються.

Генеральне прибирання

Це ґрунтовне прибирання приміщення. Воно охоплює очищення всіх поверхонь, в тому числі стін і стелі. Даною послугою рекомендується користуватися раз на рік, вона передбачає:

 • проведення робіт бригадою;
 • використання професійної техніки і сильних миючих засобів;
 • видалення складних типів забруднень, наприклад, цвілі, іржі, т.п.

Прибирання після ремонту

Після його проведення можна заселитися в чисту квартиру або будинок, завозити меблі і речі.

Післябудівельне роботи включають:

 • прибирання бригадою в присутності бригадира;
 • видалення будівельного, силікатного, деревного пилу зі всіх поверхонь;
 • видалення всього бруду, в тому числі в міжплиткових швах, будівельного клею, фарби, т.п.

У таблиці розглянуті ціни на прибирання однокімнатної квартири площею до 50 м2.

Інші фактори, які формують вартість

Кількість кімнат

При замовленні базового або підтримуючого прибирання оцінка вартості відбувається, виходячи з числа кімнат, а не площі приміщення.

Це пов’язано з тим, що фронт робіт в однотипних кімнатах, як правило, однаковий. Наприклад, якщо в квартирі присутній кімната і кухня-студія, то квартира вважається двокімнатною.

Квадратура

Розрахунок ціни генерального прибирання і після ремонту відбувається на основі даних про квадратуру приміщення. Це пов’язано зі складністю і просторістю клінінгових процесів.

Кількість клінерів підбирається, також виходячи з площі будинку або квартири. Наприклад, згідно з німецькими стандартами, на одному співробітнику можна доручити прибирання 30 м2.

Ступінь заставленості і забруднення

Ці чинники беруться до уваги, так як визначають час прибирання. Ми беремо до уваги коефіцієнт заставленості кімнати, норми обслуговування приміщення, прописані в Мінпраці України.

Миючі та чистячі засоби

Для прибирання приміщень в нашій компанії використовується виключно ЕКО-хімія KIEHL. Ми віддали їй перевагу з наступних причин:

● до складу коштів не входить хлор;

● у миючих немає різкого запаху;

● засоби безпечні для дітей;

● використовувана хімія не спалює хром, не пошкоджує поверхні.

Одна баночка засобу, який ми використовуємо, коштує близько 200 грн, що дорожче, ніж хімія, яка використовується конкурентами.

Персонал

У компанії УБЕРЕМ працює виключно навчений персонал. Щодня ми проводимо співбесіди близько 50 осіб, з яких нашим співробітників стають лише 1-2.

Підбираючи клінерів, ми орієнтуємося на такі критерії:

 1. Зовнішній вигляд. Важливо, щоб співробітник викликав довіру і виглядав охайно.
 2. Комунікабельність. Уміння спілкуватися з клієнтом, відповідати на його питання важливо для нас.
 3. Відсутність негативного минулого. Ми здійснюємо перевірку кожного нового співробітника.
 4. Відсутність шкідливих звичок. Це стосується, як пристрасті до алкоголю, так і куріння.

У нашій компанії клінерами працюють тільки жінки.

Всі вони проходять перевірку служби безпеки, навчання і тільки після схвалення тренера або головного технолога приступають до роботи на об’єкті.

Безпека

Одна з проблем співпраці з приватними прибиральницями полягає у відсутності відповідальності. Якщо вона пошкодить щось в будинку, стягнути з неї збитки буде майже неможливо.

Ми ж укладаємо договір в клінерами, відшкодовуємо клієнтам весь нанесений нашими співробітниками збиток. Всі спірні питання вирішуються з менеджером.

Якість

Ми контролюємо якість роботи своїх співробітників. Якщо прибирання була виконана погано, клієнт отримує:

 • знижку,
 • повернення коштів;
 • повторне прибирання протягом трьох днів.

Приватні прибиральниці не пропонують компенсацій.

Тепер ви будете знати, скільки платити за прибирання і де вигідніше його замовляти. Пам’ятайте, що крім ціни важливо враховувати професіоналізм клінерів, якість використовуваної ними хімії і техніки.

Дата публікації: 12.04.2019 img Поділитися