Город Садиба

Щоб розсада не мала “чорної” ніжки

Підвіконня застеліть тонкою підстилкою під ламінат (дешева і продається у будь-якому магазині будматеріалів). Вона і тепло зберігає, і підвіконня захищає від пошкоджень. І допоможе розсаді уникнути деяких захворювань.

«Ноги» розсади тримайте в теплі – і вона буде здоровою.

Якщо хочете, щоб розсада добре росла, була міцною, не мала чорної ніжки, її треба вирощувати на теплому підвіконні. Для цього підвіконня застеліть тонкою підстилкою під ламінат (дешева і продається у будь-якому магазині будматеріалів). Вона і тепло зберігає, і підвіконня захищає від пошкоджень.

З нею зробіть також «стаканчики» для розсади. Для цього підстилку поріжте прямокутниками (потрібної довжини і ширини, залежно від розміру розсади), намотайте на пляшку потрібного розміру, краї фіксуйте скотчем або степлером (з двох боків). Встановіть циліндри у пластиковий контейнер, наповніть їх ґрунтом, полийте і сійте або висаджуйте сіянці.

Такі циліндри зручні тим, що не вимагають поливання кожного горщика: достатньо налити воду у контейнер, бо горщики не мають дна. У таких циліндрах розсаду неможливо залити і їй тепло.

Дата публікації: 18.04.2021 img Поділитися