Дім Садиба

Що робити, якщо розбилося дзеркало. Прикмети та поради

Звичайне дзеркало з давнини наділяли багатьма магічними властивостями, розбити такий предмет вважалося поганим знаком. Цікаві факти, корисні поради допоможуть розібратися з проблемою, якщо розбилося дзеркало.

Прикмети – чи варто вірити в них, або це казки, що дісталися нам у спадок від далеких предків? Це питання кожен вирішує сам для себе. Багато людей, орієнтуючись на свій життєвий досвід, вважають, що прикмети мають місце.

До чого б’ється дзеркало
З часів Середньовіччя люди вірили в те, що поверхня дзеркала здатна забирати позитивну енергетику і віддавати негативну. Ці повір’я пов’язані з певними прикметами:

Навіть якщо відколовся невеликий шматочок, це призведе до втрати життєвої енергії.
Тріщини – якщо дзеркало випадково впало і тріснуло, це віщує розкол в сім’ї, дружбі чи любові або попереджає про якусь неприємну подію.
Шматочки дзеркала – розбита на дрібні скельця поверхня загрожує бідою (невдачі протягом 7 років, смерть одного з членів сім’ї).

Для людини небезпечні всі дзеркала.

Найнебезпечніші:

Розташовані в спальні, ванній – відбивають сон або поверхня може передати негативну енергетику, бо під час сну і миття люди більш уразливі до впливу потойбічних сил.
Старовинні – десятиліттями вони вбирали в себе погані і хороші емоції, тому бережуть в собі багато нерозтраченої енергії і розбити їх навіть випадково – до великої біди.
Відображають повний місяць – уважається, що в повний місяць прокидається все зло і дзеркало передає негативну енергію в те місце, де перебуває. Краще прибрати предмет інтер’єру або накрити поверхню щільною тканиною.

Де зламалося
Прикмети пов’язані з місцем:

  • передпокій – невдалі знайомства;
  • спальня – неприємності в любовних справах;
  • офіс – проблеми з начальством або колегами;
  • ванна – ймовірна хвороба близької людини;
  • машина – аварія, поломка.

Поряд з поганими прикметами, існують і хороші:

Ненавмисно розбите дзеркало в будинку віщує зміни на краще, оскільки розбилася і вся негативна енергетика сім’ї.
Якщо людина сильно хворіє, народна мудрість рекомендує дивитися в люстерко, а потім розбити і викинути частинки. Це прискорить одужання.
Якщо скельця розлетілися, треба порахувати їх, збираючи. Непарна кількість обіцяє швидке весілля.
Якщо дзеркальна поверхня ламається під вагою людини або з вини тварини (кіт) – це обіцяє крах перешкод до бажаної мети.

Дата публікації: 29.01.2019 img Поділитися