Дім Садиба

Що робити, якщо ваш будинок «облюбували» миші і щури

Щури і миші не лише псують майно і харчі, а й можуть переносити небезпечні хвороби. Тому чим швидше ви впораєтеся з цими шкідниками, тим краще. Як це зробити? Приблизно ось так…

Що робити, якщо на ваш приватний будинок напали щури, їх занадто багато, а часу для боротьби з ними у вам особливо немає?

Краще не зволікайте і відразу ж звертайтеся до компанії-професіонала з дератизації (так називається знищення щурів на різних об’єктах) із використанням високоефективних засобів і методів.

Найкращий результат принесе одночасне використання одразу декількох методів боротьби з гризунами. Купіть кілька пасток і щурячу отруту (також у продажу є отруєне зерно, яке потрібно просто розкидати в тих місцях, де водяться гризуни). Тільки будьте дуже обережні з отрутою, якщо у вас вдома є діти або домашні тварини. Отруту краще розкладати в підвалі або на горищі — тобто у тих місцях, де рідко бувають люди.

Для боротьби з пацюками можете завести кота. У такому випадку краще взяти дорослу тварину з притулку, а не купувати маленьке кошеня. Якщо ж ви не хочете постійно тримати у себе вдома тваринку, то можете на певний час взяти кішку-щуролова у когось із знайомих. Якщо гризунів у будинку небагато, то кішка за кілька днів зможе впоратися з ними. На щурів полюють і собаки — наприклад, дуже добре це роблять такси.

Використовувати можна і спеціальний пристрій для відлякування гризунів ультразвуком. Люди його не чують, а ось гризунам та іншим тваринам він дуже неприємний. Але користуватися такими приладами можна тільки у тому випадку, якщо у вас немає домашніх улюбленців.

Можуть бути ефективними і народні засоби. До прикладу, можна помазати плінтуси та пороги камфорою або нафталіном. Вважається, що щури дуже не люблять такі запахи і залишають будівлю, в якій ними пахне.

Дата публікації: 14.11.2019 img Поділитися